Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ-1,25
KB0,48
PKN82,4482,53-0,35
Msft511,51511,56-0,74
Nokia3,8173,832-0,39
IBM256,13256,24-0,02
Mercedes-Benz Group AG51,1551,17-0,06
PFE23,9223,93-0,19
16.09.2025 20:40:38
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 10.09.2025 23:20:00
Green Growth Brn Rg (US Other OTC (Pink Sheets))
Závěr k 10.9.2025 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
0,00 0,00 0,00 35 500
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 11.09.2025
17:17V Česku roste počet firem, které Green Deal, tedy Zelenou dohodu pro Evropu, vnímají spíše jako riziko než příležitost. Zatímco v roce 2024 jej za hrozbu označila polovina respondentů, letos tento podíl stoupl na 59 procent. Vyplývá to z průzkumu podnikatelského prostředí mezi 250 firmami, které na dnešní výroční konferenci představilo Sdružení pro zahraniční investice (AFI) (ČTK)
 26.05.2025
13:21Počet německých podniků plánujících rušení pracovních míst se v květnu snížil. Informoval o tom dnes mnichovský hospodářský institut Ifo na základě výsledků pravidelného průzkumu, do kterého se zapojuje kolem 9500 podniků z průmyslu, stavebnictví, obchodu a služeb (ČTK)
 25.03.2025
8:58Investor a zakladatel Rohlíku Tomáš Čupr ovládl lékárenskou firmu Pilulka. Firma Growth Expert, kterou vlastní Čuprův investiční fond, uplatnila opci k nabytí kontrolního podílu od stávajících akcionářů. Informuje o tom server E15. Opci si Čupr zajistil tím, že společnosti Pilulka Lékárny loni půjčil 80 milionů korun. Druhým velkým věřitelem je Česká spořitelna (ČTK)
 04.03.2025
8:17Česká vláda bude usilovat o prodloužení období, za kter...
 10.02.2025
17:24

Green Plains -

...  
 30.01.2025
12:55Třinecké železárny investují miliardu eur, tedy v přep...
 29.01.2025
15:25Podnikatel Tomáš Čupr prostřednictvím Rohlik Investment společně s J&T otevírá nový investiční fond Rohlik Growth. Investoři mají možnost vstoupit do fondu ode dneška. Fond bude investovat exkluzivně do akcií společnosti Rohlik Group, minimální investice je jeden milion . Fond se bude prodávat do 31. března nebo vyprodání akcií. Fond o tom dnes informoval ČTK v tiskové zprávě (ČTK)
14:50Podnikatel Tomáš Čupr prostřednictvím Rohlik Investment společně s J&T otevírá nový investiční fond Rohlik Growth. Investoři mají možnost vstoupit do fondu ode dneška. Fond bude investovat exkluzivně do akcií společnosti Rohlik Group, minimální investice je jeden milion . Fond se bude prodávat do 31. března nebo vyprodání akcií. (ČTK)
 27.01.2025
13:49Skupině Pilulka Lékárny, pod kterou spadá síť kamenných lékáren a e-shop, loni klesl obrat na 1,35 miliardy korun, meziročně o 36 %. Výši loňského zisku firma neuvedla, v roce 2023 hospodařila se ztrátou 175,9 milionu korun. Společnost Pilulka Lékárny loni procházela zásadní transformací. Zatímco síť lékáren loni podle společnosti fungovala stabilně, počet objednávek distribuovaných jejím e-shopem v Česku a na Slovensku meziročně klesl o dvě pětiny na zhruba 720.000. Snížila se i průměrná hodnota objednávky o šest procent na 1400 korun. Skupinu Pilulka Lékárny v loňském roce koupil zakladatel rozvážkové služby potravin Rohlík.cz Tomáš Čupr prostřednictvím firmy Growth Expert (ČTK)
 09.12.2024
13:35Automobilka Škoda Auto očekává, že podíl čistě elektric...
 25.11.2024
10:40

Akcie Adani Green klesají o 10 %, protože TotalEnergies pozastavila investice

(Bloomberg)
 15.10.2024
13:11

Fond rozvojového kapitálu Genesis Growth Equity Fund I (GGEF I) koupil majoritní podíl ve slovenské společnosti TechPlasty, která poskytuje specializované poradenství, výrobu polotovarů a zakázkovou výrobu technických plastů. Fond o tom dnes informoval ČTK v tiskové zprávě. Cenu transakce nezveřejnil

(ČTK)
 08.10.2024
16:49Automobilový průmysl v Evropské unii je v krizi, shodl...
 30.09.2024
10:43Dočasným ředitelem české sítě lékáren Pilulka je ode dneška Peter Klekner. Už vede skupinu TCF Capital podnikatele Tomáše Čupra, která Pilulku prostřednictvím své firmy Growth Expert kupuje. TCF Capital o tom dnes ČTK informovala v tiskové zprávě. Klekner na pozici ředitele Pilulky nahrazuje Petra Kasu, který lékárenskou síť zakládal (ČTK)
 27.09.2024
8:16Premiér Petr Fiala (ODS) se v nejbližších dnech setká s...

Zpravodajství Green Growth Brn Rg
Evropa by se měla přestat sama brzdit
09.09.2025 6:08
Evropa musí reagovat na americká cla zvýšením své ekonomické síly. Tedy rychlejším růstem produktivity, levnějšími energiemi, skutečným kontinentálním trhem a technologickým rozvojem.
Zánik hodnotových akcií
08.08.2025 17:33
S nástupem růstových akcií, který trvá již docela dlouhou řadu let, se opakovaně objevují úvahy o „návratu hodnoty“. Tedy o opětovném příklonu investorů k hodnotovým akciím.
Podporou jsou ceny elektřiny, distribuce i prodej, říká po zlepšení výhledu ČEZ Martin Novák
08.08.2025 7:40
Energetická skupina ČEZ, nejvýznamnější titul pražské burzy, dosáhla v prvním letošním pololetí meziročního růstu provozního zisku před odpisy (EBITDA) o 7 procent na 73,9 miliardy korun s podporou akvizice plynárenské distribuční společnosti GasNet v roce 2024.
Na světě se vyrobí dvakrát víc solárních panelů než využije. Bude vychládaní trhu a propouštění letos pokračovat?
01.08.2025 15:27
Největší čínské solární firmy snížily v loňském roce počet zaměstnanců téměř o třetinu. Uvedla to dnes agentura Reuters, která se odvolává na zprávy zveřejněné jednotlivými společnostmi.
Čína ukazuje odolnost vůči americkým clům, Trump prodá zbraně na Ukrajinu. Evropa zahájí pozitivně
15.07.2025 8:51
Evropské akciové futures předpovídají pozitivní zahájení akciového obchodování, index Stoxx 50 roste před otevřením hlavního trhu o 0,4 %. Daří se také DAXu s 0,3% růstem, nižší ale stále zisková čísla vykazuje britský FTSE 100 (+0,1 %).
Evropa zahájí negativně, USA slaví Den nezávislosti
04.07.2025 8:52
Stoxx 50 před otevřením hlavního trhu klesá o 0,5 %. Nedaří se především francouzskému CAC 40, který odepisuje 0,7 %, v mínusu jsou také německý DAX (-0,4 %) a britský FTSE 100 (-0,3 %).

Monitoring médií
Slyšíte, to je svoboda. Ale. S běžným účtem od Monety a kartou Visa může znít svoboda, i takhle vybírejte zdarma ze všech bankomatů po celém světě. Svoboda je ve vašich rukou, Moneta Bank a vi.
Anotace:{[p class="anot2017"]}Státní i evropská politika má totiž zásadní dopad na budoucnost byznysu petrochemického gigantu i v Česku. Podnik, který v Česku zpracovává ropu a vyrábí pohonné hmoty i petrochemické produkty, vede Wnuk v překotné době.
S blížícími se volbami se společnost zdá čím dál rozdělenější. Jak to ale vypadá v reálném životě, když sk kupina přátel zjistí, že každý volí jinou stranu? Deníku N odpovídala skupina lidí z pražského Žižkova.
Partners index akciových fondů rostl během srpna o 0,6 %, od začátku roku pak o 4,2 %. Dluhopisové fondy začaly také růst, Partners index dluhopisových fondů v srpnu rostl o 0,5 %, od začátku roku rostl o 1,9 %.
Zbývá už jen pár týdnů, než se v Česku znovu otevřou volební místnosti. Občané budou rozhodovat o složení poslanecké sněmovny a o směru, kterým se bude republika ubírat až do roku 2029.
CNN Prima News: Nový den
mluvčí 1, -------------------- Od. mluvčí 2, -------------------- Ledna příštího roku přechází financování nepedagogických pracovníků, tedy kuchařek, školníků nebo vychovatelů z rukou státu na obce a kraje.
Europoslanec Filip Turek otevřeně popsal cíle Motoristů pro nadcházející volby. "Jdeme ukončit Fialu a pohlídat Babiše," zdůraznil s tím, že podpora ANO je možná jen při tvrdém sporu s EU o Green Deal a migrační pakt.
Anotace:{[p class="anot2017"]}cz přináší další část unikátní ankety se sedmi lídry nejsilnějších politických uskupení, která mají šanci usednout do sněmovny.