Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN108,62108,640,63
Msft-0,13
Nokia5,936,020,64
IBM1,10
Mercedes-Benz Group AG57,6757,690,05
PFE0,40
16.02.2026 18:00:58
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 14.02.2026 2:04:00
Ish Lifepath 2040 (NY Consolidated)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
36,47 0,24 0,09 325 768
After-hours14.02.2026 2:04:00
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD)
36,47 - - 0,24 0,09
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 10.12.2025
8:21Předsednictví Rady Evropské unie a zástupci Evropského parlamentu dosáhli v úterý pozdě večer předběžné politické dohody na úpravě unijních klimatických pravidel. Jejich součástí bude cíl snížit do roku 2040 emise skleníkových plynů o 90 procent oproti úrovni z roku 1990. Informovaly o tom v noci Rada EU i europarlament. Dohoda obsahuje také určitou flexibilitu, jak cíle do roku 2040 dosáhnout. Povolenky ETS2 odložila na rok 2028 (ČTK)
 05.11.2025
16:17Úpravy klimatických cílů EU podle analytiků sice přinesou krátkodobou úlevu, dlouhodobě však nejde o zmírnění dosavadní politiky unie. Spíše naopak. Odklad systému ETS2 podle nich jen zdraží povolenky v dalších letech. Analytici také poukazují na to, že stanovení nového klimatického cíle pro rok 2040 je ve skutečnosti upevněním Green Dealu (ČTK)
 17.10.2025
13:27Premiér Petr Fiala (ODS) označil za směšné výzvy šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, aby Fiala příští týden na summitu lídrů zemí Evropské unie odmítl klimatické cíle do roku 2040. Fiala na síti X uvedl, že vláda klimatické cíle pro rok 2040 dlouhodobě odmítá, mimo jiné i díky tomu zatím nebyly schváleny (ČTK)
13:25Požadavky na odebrání resortu životního prostředí Motoristům jsou nesmyslné, řekl Babiš (ANO). Výhrady k obsazení resortu mají ekologické organizace. Zároveň vyzval premiéra Petra Fialu (ODS), aby příští týden na summitu lídrů zemí Evropské unie odmítl klimatické cíle do roku 2040. Zasedání Evropské rady v Bruselu pokládá Babiš, který vyjednává o vzniku příští vlády s SPD a Motoristy, za nejdůležitější pro budoucnost ČR (ČTK)
 02.10.2025
14:38Do roku 2040 budou mileniálové a příslušníci generace Z tvořit třetinu světových ultrabohatých. Přeskočí tak Baby boomers, kteří v současnosti tvoří téměř polovinu z 510 tisíc lidí s majetkem o hodnotě nejméně 30 mil. USD, tvrdí zpráva společnosti Altrata
 17.09.2025
14:58

WTO: Umělá inteligence by mohla do roku 2040 zvýšit hodnotu obchodu se zbožím a službami o téměř 40 %. Bez adekvátní politiky by ale také mohla zhoršit ekonomické rozdíly

 12.09.2025
13:57Obnova zájmu o jadernou energii znovu přitahuje pozornost k uranu, který je důležitým palivem pro jaderné elektrárny. Podle nedávné zprávy Světové jaderné asociace (WNA) se očekává, že poptávka po uranu do roku 2030 vzroste téměř o třetinu na zhruba 86.000 tun a do roku 2040 až na 150.000 tun (ČTK)
 02.07.2025
13:47

Premiér Petr Fiala v reakci na nový klimatický cíl EU 2040: Nesouhlasíme se stanovením dalších klimatických cílů

(Reuters)
12:27Evropská komise dnes navrhla jako závazný klimatický cíl pro rok 2040 snížení emisí oxidu uhličitého (CO2) o 90 procent ve srovnání s rokem 1990. Informovala o tom místopředsedkyně Evropské komise Teresa Riberaová. Stalo se tak navzdory výhradám některých států, například České republiky, které chtěly tento krok odložit (ČTK)
 27.06.2025
8:03Český premiér Petr Fiala na čtvrtečním summitu Evropské unie v Bruselu hovořil o tom, že nepovažuje za dobré, aby si unie stanovovala další klimatické cíle a přijímala je do roku 2040. Česká republika s tím podle něj nesouhlasí a podobný názor vyjádřily i další země, například Polsko. Evropská komise by měla již příští středu zveřejnit závazný klimatický cíl k roku 2040, který by měl snížit emise CO2 o 90 procent (ČTK)
 14.04.2025
16:45Náklady veřejného zdravotního pojištění bez změny jeho fungování v roce 2040 přesáhnou bilion korun. Na tiskové konferenci to dnes uvedli zástupci Hospodářské komory ČR. Navrhují možnost připojištění a větší vliv zaměstnavatelů, například ve správních radách zdravotních pojišťoven (ČTK)
 25.03.2025
11:39Britská těžební společnost Shell mění strategii, počítá s nižšími výdaji a naopak s postupným zvyšováním objemu peněz určených na výplatu dividend. Uvedla to dnes ve své nové strategii, která počítá i se zvyšováním prodeje zkapalněného zemního plynu (LNG). Shell předpokládá, že celosvětová poptávka po LNG se do roku 2040 zvýší zhruba o 60 procent (ČTK)
 18.03.2025
8:37Akční plán pro dostupnou energii, který na konci února ...
 26.02.2025
15:11

Fair Isaac - RB

...  
 25.02.2025
14:29Poptávka po zkapalněném zemním plynu (LNG) se do roku 2040 v celém světě zvýší asi o 60 procenta, zejména díky hospodářskému růstu v asijských zemích. Ve svém každoročním výhledu to dnes uvedla britská energetická společnost Shell. Největšími dodavateli LNG do roku 2035 budou Spojené státy a Katar (ČTK)

Zpravodajství Ish Lifepath 2040
Komerční banka: Pokles jádrových výnosů i poplatků částečně vyvažuje atraktivní dividenda
06.02.2026 10:47
Komerční banka ve čtvrtém čtvrtletí 2025 reportovala čistý zisk mírně pod očekáváním trhu, především kvůli slabším jádrovým výnosům a poklesu poplatků.
Rio Tinto opět jedná o převzetí Glencore. Vznikl by největší těžař světa
09.01.2026 10:03
Těžaři Rio Tinto a Glencore potvrdili rozhovory o možném spojení, které by vytvořilo největší těžařskou skupinu na světě s tržní hodnotou přes 200 miliard dolarů.
Humanoidní roboti se blíží. Počátečním králem na trhu ale nebude Muskova Tesla, nýbrž Čína
30.12.2025 15:47
Elon Musk letos dostal humanoidní roboty do centra pozornosti, když je označil za klíčové pro valuaci Tesly, která by podle něj mohla dosáhnout desítek bilionů dolarů.
Perly týdne: Magické číslo a datová centra ve vesmíru
26.12.2025 15:14
Stratég společnosti B. Riley Wealth Art Hogan na Yahoo Finance uvažoval o tom, jak investoři začínají vybírat mezi velkými technologickými firmami a prezentoval svůj názor na to, které jsou lepší a které horší investicí.
Rozbřesk: Odloží Evropská komise zákaz hybridních automobilů? Automobilky by tento krok uvítaly
12.12.2025 8:52
Podle agentury Bloomberg zvažuje Evropská unie odložení zákazu výroby osobních automobilů s hybridním pohonem na rok 2040. Tímto krokem by tak vyhověla návrhu šesti členských států, které požadují zmírnění plánovaného zákazu spalovacích motorů, jenž má vstoupit v platno...
EK zvažuje pětiletý odklad zákazu spalovacích motorů pro hybridní vozy
11.12.2025 16:58
Evropská komise zvažuje, že o pět let odloží účinnost zákazu spalovacích motorů u hybridních vozů. Důvodem je silný tlak od některých zemí, které patří k největším výrobcům aut v regionu.

Monitoring médií
mluvčí 2, -------------------- V jednu hodinu sledujete čtyřiadvacítku a na řadě jsou zprávy Jsme rádi, že se díváte. Motoristé představí nového kandidáta na post ministra životního prostředí.
Vláda schválila novelu zpřísňující boj proti obchodování s lidmi / Ústavní soud zamítl návrh na zrušení trestného činu neoprávněné činnosti pro cizí moc / Představenstvo ČAK schválilo strategii pro oblast umělé inteligence / Ústavní soud zrušil předběžnou vykonatelnost rozsudku o styku dítěte se sociální matkou / Návrh na změnu veřejného opatrovnictví má ulevit malým obcím / Česko připravuje transpozici směrnice o transparentnosti odměňování / Vláda rozhodla o zrušení Národní ekonomické rady vlády / Národní rozpočtová rada označila rozpočet za rozporný se zákonem Sněmovna schválila základní parametry rozpočtu se schodkem 310 miliard korun Poslanecká sněmovna v noci z 11.
Proč právě teď je ten správný čas investovat do nemovitostí v emirátu budoucnosti Zatímco evropské trhy s nemovitostmi zápasí s vysokými úrokovými sazbami, rostoucími daněmi a nejistou ekonomickou situací, Dubaj se stává stále atraktivnější destinací pro chytré investory.
Proč právě teď je ten správný čas investovat do nemovitostí v emirátu budoucnosti Zatímco evropské trhy s nemovitostmi zápasí s vysokými úrokovými sazbami, rostoucími daněmi a nejistou ekonomickou situací, Dubaj se stává stále atraktivnější destinací pro chytré investory.
Česko má exportně orientovanou ekonomiku a naši podnikatelé stále hledají nové obchodní příležitosti na všech kontinentech s větším či menším úspěchem.
Proč právě teď je ten správný čas investovat do nemovitostí v emirátu budoucnosti Zatímco evropské trhy s nemovitostmi zápasí s vysokými úrokovými sazbami, rostoucími daněmi a nejistou ekonomickou situací, Dubaj se stává stále atraktivnější destinací pro chytré investory.
Proč právě teď je ten správný čas investovat do nemovitostí v emirátu budoucnosti Zatímco evropské trhy s nemovitostmi zápasí s vysokými úrokovými sazbami, rostoucími daněmi a nejistou ekonomickou situací, Dubaj se stává stále atraktivnější destinací pro chytré investory.
Proč právě teď je ten správný čas investovat do nemovitostí v emirátu budoucnosti Zatímco evropské trhy s nemovitostmi zápasí s vysokými úrokovými sazbami, rostoucími daněmi a nejistou ekonomickou situací, Dubaj se stává stále atraktivnější destinací pro chytré investory.