Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Letní jazykové tábory s intenzivní výukou angličtiny pro děti

Letní jazykové tábory s intenzivní výukou angličtiny pro děti

8.6.2009 8:41
Autor: 

Renomovaná jazyková škola Berlitz pořádá v termínech 12. 7.-17. 7. 2009, 19. 7.-24. 7. 2009 a 23. 8.-28. 8. 2009 letní jazykové tábory s intenzivní výukou angličtiny pro děti a teenagery ve věku od sedmi do patnácti let. Kurzy probíhají na Vysočině, v chatě Doubravka na Chotěbořsku. Výuka probíhá denně přibližně polovinu dne výhradně v anglickém jazyce a po zbytek dne je připraven pestrý program plný her, sportu a dalších tradičních táborových aktivit. I zde však bude mít angličtina svoje místo.

Důležitost ovládání cizích jazyků neustále stoupá a lze očekávat, že jazykové znalosti se časem stanou jedním ze základních předpokladů úspěšného pracovního zařazení i výkonu práce.

Jak odborníci, tak mnozí rodiče se shodují na tom, že čím dříve se děti začnou učit cizí jazyky, tím jednodušeji je zvládají. Naučit se plynně a gramaticky správně mluvit cizím jazykem není nikdy tak jednoduché, jako v dětství. Přispívá k tomu přirozená dětská zvídavost, hravost, citlivost vůči jazykovým projevům, pružnost myšlení a schopnost improvizace, potenciál absorbovat vše nové rychle a bez zábran, snaha vyjádřit to, co chtějí, v cizím jazyce a dle možností gramaticky správně.

V podstatě tudíž rychlému a kvalitnímu osvojení si cizího jazyka v dětském věku nestojí žádné překážky. Ale pozor. V tomto stádiu je víc než kdy jindy nezbytná vysoce kvalitní výuka se stejně vysoce kvalifikovaným lektorem. Pouze ten zaručí, že dítě se do povědomí nesmazatelně nevryje nesprávná výslovnost a akcent, chybné gramatické vazby apod.

Specializované pobyty v přírodě jsou ideálním prostředím pro intenzivní výuku jazyka. Hledají-li ustaraní a vytíženi rodiče pestrý program na letní prázdniny pro své děti, mají možnost přihlásit je na jazykový tábor. Děti se zde učí cizímu jazyku konverzační metodou, která jim umožní osvojit si nový jazyk rychleji, přičemž výuka probíhá v malých skupinách pod vedením školených a certifikovaných lektorů – rodilých mluvčích. Díky nim děti vstřebávají nejenom autentický přízvuk, ale také správnou gramatiku a používání idiomů.

Kontakty:

Berlitz, Karlovo nám. 10, Praha 2, tel.: +420 225 952 551, fax: +420 225 952 554

Berlitz, Bozděchova 2, Praha 5-Anděl, tel. +420 257 318 913, +420 257 318 932

Berlitz, Rašínova 2, Brno, tel.: +420 542 217 580, fax: +420 542 217 581

www.anglictinavprirode.cz

(Komerční prezentace)


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data