Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Bez tohoto ekonomii asi neporozumíme…

Bez tohoto ekonomii asi neporozumíme…

13.4.2011 18:34

Bitevní pole bylo donedávna jasně rozděleno. Na jedné straně stál Paul Krugman, s kterým nemusíme vždy souhlasit, ale kterému nelze upřít hlubokou znalost teorie, zkušenosti a schopnost i relativně složité problémy podat v relativně jednoduché a většinou čtivé formě.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • Rádobyliberál
  15.4.2011 12:13

  Krásný termín - "rádobyliberál". To si musím zapamatovat. PS: V ČR se to jimi jen hemží. Je to módní a můžete se stát i členem NERVu.
  sgt.Mike
 • Vážený pane Soustružníku,
  14.4.2011 9:02

  díky za další zajímavý podnět k zamyšlení. I když vím, že nejsme v literární kavárně, přesto bych si hnidopišsky dovolil upozornit na kousek textu kdesi uprostřed: "...děláme to většinou s tím, že porozumíme tomu, jak to je", který by se dal určitě naformulovat poněkud obratněji. Zdravím
  Tom
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data