Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Jak se vyznat v certifikátech a správně je využívat? Webinář na téma turbocertifikáty nebo warranty s makléřem Františkem Kronusem JIŽ DNES v 15:00

Jak se vyznat v certifikátech a správně je využívat? Webinář na téma turbocertifikáty nebo warranty s makléřem Františkem Kronusem JIŽ DNES v 15:00

16.02.2023 13:31
Autor: Redakce, Patria.cz

Jak rozumět a správně využít pokročilé certifikáty, označované jako spekulativní? Zveme Vás na druhou část dvoudílného webináře o certifikátech již dnes od 15:00 online s makléřem Patria Finance Františkem Kronusem. Na co se můžete těšit?

Dozvíte se něco o historii a vývoji obchodování certifikátů jako moderních investičních instrumentů. "Dále se pokusím vysvětlit, jak tyto nástroje obecně fungují a popíši podrobněji dva hlavní typy spekulativních certifikátů: turbocertifikáty a warranty. Součástí webináře bude i podrobný návod, jak takové nástroje najít a na co si dát pozor. Představím rovněž několik různých obchodních strategií, které můžete v případě obchodování s těmito certifikáty volit – ať už k zajištění či ke spekulaci. Vzhledem k nepřebernému množství různých typů certifikátů na trhu se dále pokusím upozornit na ty, které lákavě vypadají, ovšem mohou být nakonec rizikovější, respektive dražší než obdobné možnosti na trhu," formuluje pozvánku na webinář František Kronus.

František Kronus

Těšíme se na online setkání s Vámi! Přihlaste se zdarma online zde.

PS: První část webináře pod názvem Investiční certifikáty z 2. listopadu 2022, kterou není špatné si přes webinářem na pokročilejší instrumenty osvěžit, můžete zhlédnout ve Škole investora.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Váš názor
  • Proč certifikáty?
    16.02.2023 11:06

    V 21.století by již snad Patria mohla umožnit obchodování opcí a futures kontraktů, pak by nemusela složitě vyvětlovat všelijaké certifikáty a waranty !!!
    Skladník
Aktuální komentáře
01.12.2025
12:32WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s: Výroční zpráva za rok 2024 - aktualizovaná verze
12:02FT: Partneři OpenAI si půjčili 100 miliard dolarů. Firma samotná podepsala kontrakty za 1,4 bilionu dolarů
12:00Stříbro na rekordu. Bílý kov zdvojnásobil hodnotu, zatímco zlato jde do strany
11:52Podmínky v českém zpracovatelském průmyslu se v listopadu zhoršily
11:30Nervozita z Japonska stahuje trhy do červeného  
10:01Kryptoměny znovu pod tlakem. Bitcoin spadl na 86 tisíc dolarů
9:20Webinář Investiční trefy a přešlapy 2025 s Pavlem Mokošem již 4. prosince
8:56GEVORKYAN oznámil nové projekty, Trump vybral nového šéfa Fedu a krypto trh pod tlakem  
8:44Rozbřesk: Jestřábí BoJ zvyšuje averzi k riziku – pomůže to euru, nebo dolaru?
8:36Primoco UAV SE: Informace o překročení hodnoty nových zakázek miliardu korun v roce 2025
6:05Predikce na rok 2026 počítají s pokračujícím růstem. Některé banky míří u S&P 500 až k 8 000 bodům
30.11.2025
9:04Víkendář: Německá ekonomika je o 1 % větší než na konci roku 2017, zatímco ta americká vzrostla o 19 %
29.11.2025
8:55Víkendář: Poukazování na chyby Američanů Evropě její problémy nevyřeší
28.11.2025
20:40Wall Street se zvedla, ale technologický Nasdaq přesto zakončil měsíční obchodování ve ztrátě 1,5 %  
18:09Nový normál: Tentokrát jinak?
15:54Diskont Evropy zůstává, ale ekonomika se začíná obracet. Příležitost pro investory?  
14:09Perly týdne: Nadšení z Googlu a třetina akcií v „medvědím trhu“
14:02Největší burzovní výpadek za roky: CME zastavila obchodování po poruše v datacentru
11:24Výpadek a zkrácené obchodování naznačují nevýrazný konec týdne  
11:16Jan Bureš: HDP znovu překvapilo pozitivně, česká ekonomika jede na "plný plyn"

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
9:30CZ - PMI v průmyslu
16:00USA - Index ISM v průmyslu