Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,46
KB0,87
PKN94,4294,541,84
Msft485,45485,51-0,09
Nokia5,765,80,80
IBM301,05301,190,06
Mercedes-Benz Group AG59,5259,55-0,48
PFE25,2825,290,38
22.12.2025 17:31:51
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 22.12.2025 17:26:51
African Min Ex (London)
Poslední obchod Změna (%) Změna (GBP) Objem obchodů (GBP)
0,03645 1,25 0,00 555
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 24.11.2025
8:47Americká vládní exportní úvěrová agentura Export-Import Bank (Ex-Im) investuje 100 miliard USD (2,1 bilionu Kč) do zajištění dodávek důležitých minerálů, jaderné energie a zkapalněného zemního plynu (LNG) pro Spojené státy a jejich spojence (ČTK)
 09.10.2025
12:45

Ferrari očekává upr. EBITDA v roce 2030 min. 3,6 mld. EUR

(Bloomberg)
 10.09.2025
14:31

USA: Výrobní ceny (PPI) ex food and energy v srpnu meziměsíčně -0,1 % při oček. +0,3 %; meziročně 2,8 % při oček. 3,5 %

(Bloomberg)
8:41

KARO Leather chce navýšit free float až na 70 %. Navýšení free float proběhne skrze umístění až 960 tis. ks stávajících akcií na trh, kdy záměr je transakci realizovat ve středu 10. září během standardního obchodování za aktuální tržní cenu. Prodávajícími budou (prostřednictvím svých společností) majoritní akcionáři Jakub Hemerka a Pavel Klvaňa, kteří vloni pomocí kapitalizace nebankovních úvěrů převzali veškeré nebankovní půjčky společnosti, a jejich významnou část z výtěžku plánovaného prodeje splatí. Akcie z velké části koupí předem vybraní kvalifikovaní investoři – investiční a penzijní fondy (min. 5 institucí) a několik významných privátních investorů. Nejedná se o nový úpis akcií, ani o veřejnou nabídku nebo o ředění akcionářů. Společnost očekává, že transakce bude úspěšně a plně realizována během jednoho dne a další „blokové prodeje“ již neproběhnou. Zakladatelé budou dále ovládat 30% podíl skupiny KARO Leather

 18.07.2025
10:52Ministr průmyslu a obchodu Lukáš Vlček svou asijskou cestu zakončil v Soulu jednáním s novým premiérem Jižní Koreje Kim Min-seokem z vládnoucí Demokratické strany. ČTK o tom dnes informovalo Vlčkovo ministerstvo. Jednali například o stavbě nových bloků jaderné elektrárny Dukovany, o pokračování spolupráce v oblasti polovodičů, automobilového průmyslu nebo univerzitního vzdělávání. Ve čtvrtek se Vlček sešel také s Wangem Ču-ho, ředitelem společnosti KHNP (ČTK)
 15.07.2025
14:32

USA: Spotřebitelské ceny (CPI ex food and energy jako nesledovanější indikátor ve spojení s Fed) za červen 0,2 % meziměsíčně, 2,9 % meziročně při oček. 0,3 % a 2,9 %

(Bloomberg)
 10.07.2025
8:51Finsko a Litva se chystají v příštím roce zahájit domácí výrobu protipěchotních min, aby zásobily sebe a případně i Ukrajinu kvůli tomu, co považují za vojenskou hrozbu z Ruska. Napsala to dnes agentura Reuters s odvoláním na představitele z obou zemí. Parlamenty obou států už dříve schválily odstoupení od takzvané Ottawské úmluvy, která protipěchotní miny zakazuje. Od úmluvy odstupují kvůli obavám z Moskvy také Lotyšsko, Estonsko a kroky k tomu podniká i Polsko (ČTK)
 03.07.2025
9:04Ve Washingtonu se příští týden uskuteční summit afrických lídrů s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, kterého se zúčastní hlavy Gabonu, Guiney-Bissau, Libérie, Mauritánie a Senegalu. Zprávu přinesly server African Intelligence spolu se serverem Semafor. Agentuře Reuters se informace nepodařila nezávisle ověřit (ČTK)
 01.04.2025
16:09Finsko plánuje zvýšit výdaje na obranu do roku 2029 na nejméně tři procenta svého HDP a odstoupit od celosvětové úmluvy o zákazu protipěchotních min v reakci na rostoucí vojenskou hrozbu ze strany Ruska. O dnešním oznámení finské vlády informuje agentura Reuters (ČTK)
 21.02.2025
8:55

MOL - Patria Fi

...  
 04.02.2025
13:05

Ferrari očekává v roce 2025 upr. zisk EBITDA na úrovni min. 2,68 mld. EUR (odhad trhu 2,8 mld. EUR)

(Bloomberg)
 28.01.2025
14:39

USA: Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby očištěné ex transportation 0,3 % v souladu s očekáváním, neočištěné -2,2 % vs. očekávání +0,6 %

(Bloomberg)

Zpravodajství African Min Ex
Nová studie: Brexit má skutečně znatelné negativní dopady na britskou ekonomiku
10.12.2025 15:09
Ve Velké Británii se opět diskutuje o tom, proč její ekonomika od roku 2010 roste tak pomalu. Na stránkách VoxEU to píše ekonom Nicholas Bloom a jeho kolegové.
Dva giganti, stejná strategie. Alphabet více přesvědčil růstem Cloudu i Searche. Nad Metou visí meč metaversa
30.10.2025 14:16
Komentáře k výsledkům dvou největších světových internetových reklamních platforem (obě Investiční tipy) výjimečně spojíme do jednoho, protože jde v mnoha ohledech o stejnou a již nějakou dobu ohranou písničku.
MakroMixér se sociologem Danielem Prokopem: Většina Čechů neví, jak daně fungují
22.09.2025 8:28
Hostem posledního MakroMixéru byl sociolog a ředitel společnosti PAQ Research Daniel Prokop. Jak nahlíží na životní úroveň českých domácností? Co říká na krizi bydlení a za co by pochválil současnou vládu? Tématem podcastu byly i daně, protože Prokopova PAQ Research vyd...
PODCAST Týdenní výhled: Fed znovu začne snižovat sazby a problémový Orsted upisuje nový kapitál
15.09.2025 17:35
Americký Fed pravděpodobně sníží sazby o 25 bazických bodů, přičemž trh bude sledovat hlavně výhled dalšího uvolňování politiky. Dánský energetický koncern Orsted zahajuje rozsáhlý úpis akcií v hodnotě 60 miliard DKK, aby pokryl finanční potřeby spojené s projektem Sun...
Výsledky KARO, masivní škrty v Novo Nordisk a novinky od Applu. Futures jsou v zeleném
10.09.2025 8:51
KARO Leather hlásí rekordní výsledky a chystá navýšení free float. Novo Nordisk propouští tisíce zaměstnanců v rámci restrukturalizace a snižuje výhled zisku.
KARO Leather rekordně roste. Proběhne navýšení free floatu i postupný odkup vlastních akcií
10.09.2025 8:50
Společnost KARO Leather a.s., přední zpracovatel kůží pro nábytkářský a obuvní průmysl ve střední Evropě, zveřejnila výsledky hospodaření za druhé čtvrtletí a první pololetí roku 2025.

Monitoring médií
Cílem tohoto příspěvku je zhodnotit výhody a nevýhody jednotlivých doktrinálních pojetí právní povahy opčního práva v kontextu akciových opčních smluv.
Politikwechsel in Tschechien: MEHR WACHSTUM UND INVESTITIONEN Tschechiens neue Regierung setzt auf weniger Steuern, mehr Bauprojekte und einen schlankeren Staat, um die Wirtschaft zu beleben.
Reakce rychlejší než člověk a spolehlivý pohled na situaci z širší perspektivy než z klasického kamerového systému umožňují top technologie. PRAHA Nasazení při ochraně v náročném prostředí, v provozech strategických pro chod státu či měst, jako jsou třeba rafinerie či sklady paliv, zvládnou roboti.
ČRo - Zlín: Ranní vysílání
mluvčí 2, -------------------- Vsetínská Irisa mění své působiště a opouští historické prostory výroby skleněných ozdob v Luhu. Charita Otrokovice hledá nové koledníky pro Tříkrálovou sbírku, která bude 10.
7.-9. října uspořádala ČNOPK další setkání absolventů kurzu EUREM. Během exkurzí do tří významných firem a workshopů se více než padesát energetiků seznámilo s aktuálními trendy v oblasti úspor energie a udržitelného provozu.
mluvčí 2, -------------------- Český rozhlas Dvojka uvádí pořad žárovky. mluvčí 3, -------------------- Mladí vědci a vědkyně mění svět? mluvčí 4, -------------------- Jak najít klid v uspěchaném světě? Mnoho tipů doporučí lékařka a lektorka Meinfellness Monikaárová z Masarykovy univerzity.
Následující článek se zabývá základními změnami v trestním právu procesním, které přináší zákon č. 270/2025 Sb. (dále "novela"), novelizující s většinovou účinností od 1.
ČRo - Pardubice: Ranní vysílání
mluvčí 2, -------------------- Sedmikrásky na nebi jsou nejen rozhlasový pořad, ale teď už i kniha pro všechny hvězdomily i kosmoplavce. Zveme vás na výpravu mezi nebem a zemí, po hvězdárnách a planetáriích napříč Českou republikou objevíte místa, kde můžete nahlédnout do minulosti, stejně jako do budoucnosti potkáte zapálené hvězdáře a dozvíte se nesmírně vesmírné zajímavosti o našem světě.