Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN73,8573,86-1,44
Msft0,58
Nokia4,6464,7770,34
IBM0,75
Mercedes-Benz Group AG51,4551,47-0,41
PFE0,99
07.06.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 05.06.2025
Alibaba Grp Sp ADS (Munich)
Závěr k 5.6.2025 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
104,90 0,38 0,40 -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 15.05.2025
11:46

Společnost Alibaba hlásí za 4Q tržby ve výši 236,45 mld. juanů, čekalo se 237,91 mld.

(Bloomberg)
 26.02.2025
12:00Čínská technologická společnost Alibaba zveřejnila svůj model umělé inteligence (AI) Wan2.1 generující obrázky a videa z textu jako takzvaný open-source neboli otevřený software, tedy pod licencí, jež poskytuje uživatelům práva neomezeně používat, studovat, měnit a šířit zdrojový kód za jakýmkoliv účelem. Firma to oznámila na síti X. Mluvčí společnosti potom agentuře Reuters sdělil, že podrobnosti firma uvede prostřednictvím videa, které zveřejní v 16:00 SEČ (ČTK)
 24.02.2025
16:59

Akcie Alibaba na americkém trhu padají až o 11 %, nejvíce od roku 2022

(Bloomberg)
 20.02.2025
15:31

Akcie Alibaba na burze v New Yorku rostou po výsledcích o 11 %

(Bloomberg)
11:37

Alibaba reportuje za finanční Q3 tržby 280,15 mld. čínského jüanu, čekalo se 277,37 mld. CNY

(Bloomberg)
 17.02.2025
14:33Čínský prezident Si Ťin-pching se dnes sešel se šéfy velkých technologických firem. Byl mezi nimi i spoluzakladatel internetového prodejce Alibaba Jack Ma, který se před lety dostal do nemilosti čínského vedení. Čínský prezident se podobných akcí neúčastní často. Podle některých pozorovatelů tak Peking chce v čase narůstajícího obchodního napětí se Spojenými státy vyjádřit podporu firmám, které se potýkají se zpomalováním ekonomiky (Reuters, Nová Čína)
9:18Čínský prezident Si Ťin-pching se dnes sešel se šéfy velkých technologických firem. Byl mezi nimi i spoluzakladatel internetového prodejce Alibaba Jack Ma, který se před lety dostal do nemilosti čínského vedení. Čínský prezident se podobných akcí neúčastní často. Podle některých pozorovatelů tak Peking chce v čase narůstajícího obchodního napětí se Spojenými státy vyjádřit podporu firmám, které se potýkají se zpomalováním ekonomiky (ČTK)
 13.02.2025
9:14

Apple bude integrovat umělou inteligenci společnosti Alibaba do iPhonů v Číně, uvedl to předseda představenstva Joe Tsai

(ČTK)
 12.02.2025
8:17

Akcie společnosti Alibaba vzrostly až o 8,6 % poté, co se objevila informace, že Apple spolupracuje s průkopníkem elektronického obchodování na zavádění funkcí umělé inteligence v Číně

(Bloomberg)
 11.02.2025
13:25Hodnota hliníku a výrobků z něj, které ČR loni vyvezla do USA, činila 872 milionů korun. Oceli a ocelových výrobků do Spojených států směřovalo za zhruba 614 milionů korun. S odkazem na data ministerstva průmyslu a obchodu to na svém webu uvedl Svaz průmyslu a dopravy (SP). Přímý dopad nových cel na hliník a ocel, které oznámil americký prezident Donald Trump, by podle svazu měl být nižší než v roce 2018 (ČTK)
 02.01.2025
8:47

Alibaba souhlasila s prodejem akcií Sun Art Retail Group soukromé skupině DCP Capital za diskont. Akcie Sun Art dnes klesají o rekordních 35 %

(Bloomberg)
 27.12.2024
8:41Alibaba se údajně blíží dohodě s korejským E-mart o transakci v hodnotě 4 mld. USD (Bloomberg)
 26.11.2024
15:42

Alibaba - JP Mo

......  
 15.11.2024
12:39

Alibaba reportovala za 2Q tržby 236,5 mld. jüanů (odhad trhu 239,4 mld. jüanů) 

(Bloomberg)
 27.09.2024
13:50

Většinový podíl Alibaba Group v čínském řetězci hypermarketu Sun Art Retail přitahuje předběžný zájem soukromých firem

(Bloomberg)
 02.09.2024
16:10Návrh státního rozpočtu na příští rok neodráží dosavadní jednání o zvýšení konkurenceschopnosti ČR, řekl ČTK prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) Jan Rafaj. Podle něj chce svaz o návrhu opět jednat s vládou na středečním jednání předsednictva tripartity (ČTK)
 30.08.2024
13:01

Alibaba podle vyjádření čínského antimonopolního úřadu přestala s monopolistickými praktikami, které vedly k více než tříletému vyšetřování. Na základě toho přestává se zaváděním zvláštních opatření vůči tomuto gigantu

(Bloomberg)
 27.08.2024
11:19

Guvernér ČNB Michl říká, že obecně preferuje utaženější měnovou politiku. Zopakoval, že sazby ČNB zůstanou výše, než bylo obvyklé v poslední dekádě. Michl také řekl, že je potřeba se vyhnout "uspěchaným, nestálým, ad-hoc politickým krokům a experimentům"

(Bloomberg)
 16.08.2024
14:37

Alibaba Group -

...  
 15.08.2024
12:46

Alibaba reportuje za finanční Q1 tržby 243,24 mld. juanu, čekalo se 249,85 mld. juanu

(Bloomberg)

Zpravodajství Alibaba Grp Sp ADS
Akcie pokračují v rally
27.05.2025 17:19
Americký akciový index S&P500 posiluje o 0,3 % a hlavní technologický index USA Nasdaq posiluje o 0,4 %. Mírné posílení přichází po drobném výprodeji, který způsobil Donald Trump svou celní politikou vůči EU.
Víkendář: Reklamu jen tak nepoznáme?
25.05.2025 8:13
Influenceři na sociálních sítích se stali silným reklamním kanálem, ale reklama na sociálních sítích je stále málo regulovaná a vymáhání pravidel je omezené.
JP Morgan rozvojovým trhům věří. Černým koněm by mohla být Brazílie
20.05.2025 6:27
Banka JP Morgan změnila názor na rozvojové trhy. Uklidnění geopolitické situace z minulého týdne a vyhlídka na nižší a stabilní celní sazby by mohly tlačit akcie nahoru.
Výsledky Alibaba: Slabší spotřebitel v Číně a nesplněná očekávání posílají akcie dolů
15.05.2025 15:11
Alibaba (Investiční tipy) má za sebou další neuspokojivé čtvrtletí. Tržby dosáhly 236,5 miliardy čínských juanů (přibližně 32,6 miliardy USD), což bylo pod odhadovanými 237,9 miliardami juanů.
Morgan Stanley: Trh s humanoidními roboty dosáhne na 5 bilionů dolarů
02.05.2025 13:53
Jednu z nejzajímavějších sázek na příští dekády představují podle investiční banky Morgan Stanley humanoidní roboti. Podle analytiků vygeneruje světový trhy s humanoidy na tržbách v roce 2050 téměř 5 bilionů dolarů, což by podle odhadů banky měl být dvojnásobek tržeb d...
Traders Talk: Výsledky Komerčky a Erste, dead cross v Americe a kde hledat příležitosti
30.04.2025 14:46
Erste a Komerční banka dnes zveřejnily své výsledky, které byly podle makléře Patria Finance Pala Mokoše neutrální. Na amerických trzích přichází hlavní vlna výsledkové sezóny, kdy reportují firmy, které hýbají trhy.

Monitoring médií
Doživotní "dětský certifikát” pro pachatele násilných činů / Přísnější azylová a migrační pravidla míří ke schválení / Změna na postu ministra spravedlnosti / Daňoví poradci varují před uspěchanou úpravou hlášení zaměstnavatelů / EU zpřesní a posílí práva leteckých cestujících / Nejvyšší soud: právo na odvolání nesmí být odepřeno / Zákon o podpoře bydlení podepsán prezidentem / Evropská komise navrhla přísnější kontroly vozidel (balíček silniční bezpečnosti) Vážení čtenáři, přinášíme Vám pravidelný přehled událostí ve světě práva za uplynulý týden.
Kolem bitcoinové aféry na povrch vyplouvají další skutečnosti a nezodpovězené otázky. ParlamentníListy.cz přichází s rozborem usnesení Nejvyššího soudu, který překvapivě proti své dřívější praxi umožnil vrátit Tomáši Jiřikovskému zabavenou techniku, jejímž prostřednictvím se poté dostal k pohádkovému bohatství.
Našla sa Donatelova busta, mala by byť v Topoľčiankach. Parlament prijal uznesenie o zrušení protiruských sankcií. Paradoxne sa tak stalo omylom. Nechcela to ani opozícia, ani koalícia, no stalo sa, v opozícii.
Anotace:{[p class="anot2017"]}Před několika dny přitom vyhřezl po ultimátu Kláry Sovové a Stanislava Beneše, kteří stojí za dvěma monstrózními krkonošskými hotely - Luční a Labskou boudou - další spor.
AI se posouvá od generování textů a obrázků k videím. Google nedávno uvedl novou verzi svého generátoru videí Veo, která přidala možnost vytvářet krátká realistická videa i se zvukovou stopou.
DESÁTÉHO KVĚTNA ŽIVILA MÉDIA ZPRÁVA O PADAJÍCÍ SOVĚTSKÉ SONDĚ, KTERÁ PŘED VÍCE NEŽ PŮLSTOLETÍM ZŮSTALA UVĚZNĚNA NA OBĚŽNÉ DRÁZE ZEMĚ. BYLA UTAJENA A DOSTALA NICNEŘÍKAJÍCÍ NÁZEV KOSMOS 482.
ČRo - Ostrava: Podvečerní vysílání
mluvčí 1, -------------------- Piráti. mluvčí 2, -------------------- A hnutí ANO dnes zablokovali schvalování zákonů dlouhými projevy k bitcoinové kauze.
ČRo - Region - Středočeský kraj: Ranní vysílání 09:00
mluvčí 2, -------------------- Klub českých turistů slaví 105 let Posázavské stezky a s ní i 125 let legendárního Posázavského Pacifiku. Přijďte slavit v sobotu 21.