Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Velká deprese a Velká recese ve světě a u nás

Velká deprese a Velká recese ve světě a u nás

10.3.2010 18:21

Za úspěch se dá považovat to, že proběhlé ekonomické oslabení není nazýváno Velkou depresí II, ale „jen“ Velkou recesí, i když konečný účet ještě vystaven nebyl.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  11.3.2010 9:33

  ...... the entire world's monetary system today is headed for a disastrous failure. And this is absolutely inevitable. There's no way around it. ............................. Why? ............................. Because you can't use debt as money.
  SKF
  •  
   11.3.2010 10:25

   There is no reason to be scared about the future just bacauce you saw the first part (or maybe the both) of Zeitgeist movie.
   VSE LIMITED
   •  
    11.3.2010 12:25

    :-)))))
    Kalka.
    •  
     11.3.2010 14:23

     “There is no means of avoiding the final collapse of a boom brought about by credit expansion. The alternative is only whether the crisis should come sooner as a result of a voluntary abandonment of further credit expansion, or later as a final and total catastrophe of the currency system involved.” ......... Ludwig von Mises (1881-1973)
     SKF
Aktuální komentáře

Související komentáře
  Nejčtenější zprávy dne
  Nejčtenější zprávy týdne
  Nejdiskutovanější zprávy týdne
  Denní kalendář hlavních událostí
  Nebyla nalezena žádná data