Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
NWR s cenou koksovatelného uhlí mírně nad benchmarky (komentář k provozu 3Q a indikaci cen pro 4Q)

NWR s cenou koksovatelného uhlí mírně nad benchmarky (komentář k provozu 3Q a indikaci cen pro 4Q)

15.10.2013 11:09
Autor: Tomáš Sýkora, Patria Finance

Společnost NWR včera večer zveřejnila výši produkce a objemu prodejů ve 3Q13 a také indikovala průměrné ceny pro koksovatelné uhlí a koks, které se svými zákazníky dojednala na 4Q13.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  • připadá mi, že
    15.10.2013 15:50

    se bývalí Bakalovi kolegové (většinou podřízení) slitovali a snaží se mu mediálně popostrčit stupínek k oddálení bankrotu :-)) Ukázka toho, jak se dá z mizerné situace vyfabulovat málem skvělá budoucnost. Málem proto, že jsou ještě lidé, kteří nad těmi čísly dovedou zvednout údivem obočí :-)))
    Jesse
  • Elaborát
    15.10.2013 15:24

    Celkově vnímám zprávu jako velmi NEGATIVNÍ pro akcie NWR. Indikovaná cena koksovatelného uhlí pro 4Q13 totiž nepředčila moje očekávání ( 101 EUR / t při očekávání min. 160 EUR / t ) .. a bla bla bla ... je to přesný opak indikace p. T. Sýkory ( opis začátku 3. odstavce ). On tipoval 96 EUR / t a mě se spíše líbila "cifra" 160 EUR / t a TEĎ KDE JE PRAVDA ??? :)))) Kdo takovým analýzám věří - no nevím, nevím :)).
    ……
Aktuální komentáře
08.08.2025
17:33Zánik hodnotových akcií
16:21Z Měsíce rovnou na Nasdaq. Vesmírná IPO těží ze zájmu investorů
14:29Make Global Stocks Great Again! Americká cla vrací lesk zahraničním trhům  
13:56Ifo: Hospodářské oživení v Německu nadále brzdí nedostatek zakázek
12:47Perly týdne: Jistota poklesu sazeb a srpnová rally
11:42Komerční banka, a.s.: Výpis z obchodního rejstříku
11:41Zlato dostalo impuls k růstu, zatímco akciové trhy se na směru neshodnou  
11:23Američané nenakupují, přiznal šéf Crocs. Snížený výhled poslal akcie dolů o 30 procent
11:08Eichengreen: Polymarket ukazuje, jak Trump ovlivňuje očekávaný vývoj sazeb a inflace
10:51Nižší deficit, vyšší mzdy: ČNB upravila ekonomickou prognózu pro letošní rok
10:47RMS Mezzanine, a.s.: Vnitřní informace
10:43Rusinko: Trh práce dále ochlazuje, míra nezaměstnanosti vzrostla na 4,4 %
10:38ČSÚ potvrdil zpomalení inflace v červenci, potraviny dál zdražují
10:21Letní útlum náborů zvýšil nezaměstnanost za červenec, volná místa dál ubývají
9:05Rozbřesk: Koruna v reakci na ČNB prolomila úroveň 24,50 EUR/CZK
8:48CSG zamíří na burzu, Trump dosadil do Fedu svého ekonomického poradce a Tesla ruší projekt Dojo. Evropské futures jsou v zeleném  
7:40Podporou jsou ceny elektřiny, distribuce i prodej, říká po zlepšení výhledu ČEZ Martin Novák
07.08.2025
22:00Wall Street neudržela úvodní optimizmus  
18:24CSG údajně zvažuje vstup na burzu. Hlavním trhem Amsterdam, duální listing v Praze?  
17:43Lyft zveřejnil rekordní výsledky, nyní expanduje do Evropy  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
Plug Power Inc (06/25 Q2)
Skechers USA Inc (06/25 Q2)
Tempus AI Inc (06/25 Q2, Bef-mkt)
Trump Media & Technology Group Corp (06/25 Q2)
10:00CZ - Nezaměstnanost