Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - video

Analytik Braňo Soták: Tři konkrétní investiční tipy a jedna pozvánka

16.11.2017 15:06
Autor: Redakce, Patria.cz

Světové akcie znovu a znovu posouvají historická maxima. Ekonomická aktivita roste. Inflace za ní ale stále zaostává. Brzdí centrální banky ve zpřísňování měnové politiky a oddaluje hlavní investiční téma tohoto roku: posun výnosů směrem vzhůru. 

Jak v této situaci vybírat atraktivní investice na akciových trzích? Právě o tom a o zcela konkrétních investičních tipech se s analytikem Patria Finance Branislavem Sotákem bavíme v dnešním videorozhovoru. V něm Braňo rozebírá tři konkrétní akciové tipy, které jsou sázkou nejen na dividendy, a uvádí jasné argumenty pro právě jejich volbu.

Další konkrétní investiční tip přidá Branislav Soták na 4. ročníku České investiční konference, která v se v Praze v hotelu Pyramida uskuteční 23. a 24. listopadu 2017, tedy příští čtvrtek a pátek. Na co se těšit? I to Braňo ve videorozhovoru naznačuje…

 

Česká investiční konference vznikla v roce 2014. Jedná se o unikátní akci, na které neuslyšíte prodejní prezentace fondů, ale pouze a jen přednášky těch nejlepších investičních odborníků, které na českém a slovenském trhu najdete. Ti vám během prvního dne konference představí konkrétní investiční příležitosti. Druhý den bude následně věnován praktickým workshopům. Konference proběhne v Praze, v hotelu Pyramida.

a

 
a

Čtěte více:

Akcie jsou u historických maxim. Na které teď vsadit? Tipy analytiků Patria Finance!
19.09.2017 13:16
Světové akcie, zejména na trhu ve Spojených státech, se nacházejí pobl...
Co s trhy na vrcholu a úroky stále u nuly? Sázku na dividendy radí analytici Patrie
30.10.2017 12:22
Světové akcie posouvají historická maxima. Ekonomická aktivita roste. ...

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
01.07.2026
18:08Zlato se výrazně posunulo ke své férové hodnotě. Která neexistuje
16:00Meta plánuje prodej přebytečného výpočetního výkonu. Akcie rostou o 6 %
15:28Centrální banky budou dál snižovat podíl dolaru v rezervách, do popředí jde euro a jüan  
15:15Horší hospodaření státu v polovině roku, schodek se prohloubil na 184 miliard Kč
13:50Firmy po sázce na AI nabírají propouštěné pracovníky zpět. Ukazuje se, že lidský prvek je nepostradatelný
13:43Inflace v eurozóně v červnu klesla na 2,8 procenta
12:06PODCAST Trhy & Bohatství s Petrem Pudilem: Evropa si zadělává na problém. Spořením nezbohatneme
12:05Slabý jen doléhá na americké dluhopisy, zatímco akcie si vybírají přestávku v růstu  
11:10Průmysl hlásí nejlepší náladu za tři roky. Pomáhají nové zakázky i slabší cenové tlaky  
10:47Podmínky ve zpracovatelském průmyslu se v červnu zlepšily nejvíce od dubna 2022
10:31AI boom stojí čím dál víc. Otázkou zůstává, kdo ho zaplatí  
10:29Footshop a.s.: Vnitřní informace - Společnosti Footshop a.s. a Queens Store s.r.o. se účastní procesu fúze sloučením
8:59KKCG Real Estate Financing a.s. : Konsolidovaná výroční zpráva ručitele za rok 2025
8:54Rozbřesk: Solidní půlrok pro akcie, zklamalo zlato a propadl bitcoin
8:49Wall Street zakončila nejlepší čtvrtletí za šest let, trh práce zůstává stabilní a Colt CZ se dnes obchoduje bez dividendy  
6:04Jsou současné valuace vyšší, než na vrcholu dot-com bubliny?
30.06.2026
22:01S&P 500 uzavřel nejlepší čtvrtletí od roku 2020 růstem  
16:39Traders Talk: Polovodiče dál táhnou trh, ale rally se zužuje. Kde ještě hledat šanci?
15:25Trápení japonského jenu pokračuje. Měna je nejslabší za posledních 40 let
14:08ČEZ, a.s.: Vnitřní informace - Novým předsedou dozorčí rady ČEZ zvolen Radim Fiala

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
9:30CZ - PMI v průmyslu
11:00EMU - Inflace, předběžný odhad, y/y
14:15USA - Změna zaměstnanosti (ADP)
16:00USA - Index ISM v průmyslu