Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN107,9108,2-1,92
Msft-0,13
Nokia5,8665,921,16
IBM1,10
Mercedes-Benz Group AG57,5857,60,89
PFE0,40
14.02.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 13.02.2026 21:59:50
CB Ener Mdstr Opp (NY Consolidated)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
50,50 0,40 0,20 1 608 330
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 07.01.2026
9:58Rusko vyslalo ponorku a další námořní prostředky, aby doprovodily prázdný ropný tanker - dříve známý jako Bella 1 - který se vyhnul americké blokádě sankcionovaných plavidel u Venezuely a už déle než dva týdny ho sleduje americká pobřežní stráž. Napsal to list The Wall Street Journal (WSJ) a stanice CBS News s odvoláním na nejmenované americké činitele. Moskva ani Washington se k těmto informacím oficiálně nevyjádřily (ČTK)
 06.01.2026
12:27Spojené státy by mohly ropným společnostem poskytnout dotace na obnovu energetické infrastruktury Venezuely, což by mohlo být hotovo do 18 měsíců, řekl americký prezident Donald Trump v rozhovoru se stanicí NBC News. Představitelé ropných gigantů Chevron, ConocoPhillips a ExxonMobil se tento týden plánují setkat s Trumpovou administrativou, aby s ní diskutovali o situaci ve Venezuele, napsal web stanice CBS News s odvoláním na své zdroje (ČTK)
 27.11.2025
8:25Vláda kanadské provincie Newfoundland a Labrador požádala poradenskou společnost Deloitte o kompletní prověření citací v jejím novém zdravotnickém plánu poté, co byly ve čtyřech případech odhaleny nesprávné či neexistující zdroje. Odhalení přichází krátce poté, co měla provincie podobné problémy se strategickým dokumentem v oblasti vzdělávání, v němž rozhlasová stanice CBS nalezla nejméně 15 vymyšlených citací. Chyby jsou pravděpodobně důsledkem používání nástrojů AI (ČTK)
 04.11.2025
8:02Americký prezident Donald Trump v rozhovoru s televizí CBS prohlásil, že Rusko a Čína testují jaderné zbraně, ale nemluví o tom. Šéf Bílého domu zároveň zopakoval, že i Spojené státy budou testovat jaderné zbraně, stejně jako to podle něj dělají ostatní země (ČTK)
 06.10.2025
16:57Mediální konglomerát Paramount Skydance koupil provozovatele názorového webu The Free Press (TFP). Hodnotu akvizice neuvedl, podle serveru Axios ale zaplatí 150 milionů USD. Zakladatelka TFP a konzervativní komentátorka Bari Weissová se nově stala šéfredaktorkou stanice CBS News, která patří do skupiny Paramount Skydance (ČTK)
 17.07.2025
9:26

Prezident Donald Trump včera odmítl zprávy některých médií, že se chystá brzy odvolat šéfa americké centrální banky (Fed) Jeroma Powella. Do budoucna ale nic nevyloučil. O plánu informovala s odkazem na svůj zdroj agentura Bloomberg a podobně už v úterý spekulovala stanice CBS

(ČTK)
 30.06.2025
10:16Írán má kapacity obnovit obohacování uranu v horizontu měsíců, řekl šéf Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Rafael Grossi stanici CBS NEWS. Izraelské a americké údery proti íránským jaderným zařízením podle něj nedokázaly zničit vše. Je proto nutné vrátit se k jednacímu stolu. Grossiho slova jsou v rozporu s opakovanými tvrzeními amerického prezidenta Donalda Trumpa, že americké údery "zcela a totálně zničily" íránská zařízení na obohacování uranu (ČTK)
 29.04.2025
17:35Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v dubnu sestoupila na nejnižší úroveň zhruba za pět let. Americké domácnosti mají čím dál větší obavy z negativních hospodářských dopadů celní politiky prezidenta Donalda Trumpa. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes na svých internetových stránkách zveřejnila organizace Conference Board (CB) (ČTK)
 02.04.2025
8:16Americký prezident Donald Trump ve středu posoudí konečný návrh ohledně vstupu vybraných investorů do čínské platformy pro sdílení krátkých videí TikTok. Informoval o tom dnes server CBS News. Aplikace přitom musí do 5. dubna najít nečínského kupce, jinak jí hrozí zákaz působení na americkém trhu (ČTK)
 24.03.2025
17:05Akvizice začínajících firem, tzv. start-upů, v letošním roce zažívají obrovský rozkvět, který minulý týden završila akvizice firmy zaměřené na kybernetickou bezpečnost Wiz v objemu 32 miliard USD (738,7 miliardy Kč) . Podle údajů společnosti CB Insights bylo od začátku roku oznámeno 11 případů prodeje startupové firmy v hodnotě přes jednu miliardu USD. Celková hodnota těchto transakcí činí 54,5 miliardy USD, což překonává předchozí rekordy za celé čtvrtletí (ČTK)

Zpravodajství CB Ener Mdstr Opp
O trochu více jestřábí pohled…
20.01.2026 18:33
Inflace by sice neměla ani příští rok klesat k cíli americké centrální banky, ta kvůli tomu ale nebude držet sazby stabilní, či je dokonce zvyšovat.
Měknutí amerického inflačního cíle a evropská rovnováha
19.01.2026 17:06
Ve svých nových předpovědích pro americkou, evropskou a globální ekonomiku německá Commerzbank stále čeká evropský nájezd na rovnováhu, o Spojených státech ale uvažuje dost rozdílně.
Rally po snížení sazeb Fedem končí, Oracle zklamal trhy
11.12.2025 8:50
Globální akciová rally po snížení sazeb Fedem rychle vyprchala, když výsledky Oracle zklamaly investory. Fed prosadil další uvolnění politiky i přes odpor části hlasujících členů i regionálních prezidentů, což naznačuje možné třenice v roce 2026.
Nová cílová cena a doporučení Patrie: Silná rozvaha a dividendy Philip Morris ČR drží atraktivitu i přes vyšší náklady
09.12.2025 10:52
V návaznosti na výsledky za 1H25 aktualizujeme naše odhady hospodaření Philip Morris ČR. Tabák čelí náročnějšímu krátkodobému období, kdy vyšší marketingové výdaje a rostoucí daňová zátěž mohou zatížit ziskovost.
Kofola snížila výhled, Google dohání AI konkurenci a spotřebitelská důvěra v USA padá
26.11.2025 8:47
Kofola ve třetím čtvrtletí mírně zaostala za očekáváním tržeb a snížila výhled. V USA roste nervozita spotřebitelů kvůli inflaci a nezaměstnanosti, což potvrzují slabé indexy důvěry, čísla z maloobchodu i zpomalení náboru.
I příští rok stále „přechodná“ inflace?
03.10.2025 17:36
Podle predikcí Commerzbank (CB) se inflace v USA v příštím roce bude držet nad 3 % (viz čtvrteční úvaha), tedy znatelně nad cílem Fedu. Na trzích a v médiích se ale nehovoří o udržování současné úrovně sazeb, neřkuli o jejich zvyšování.

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- V sedm hodin je ve vysílání studia šest. mluvčí 2, -------------------- Čas na zprávy vítám vás u nich dobrý den. Jakub Pacner, redaktor ČT -------------------- První krok k ukončení rozpočtového provizoria Sněmovna v noci v úvodním čtení podpořila návrh rozpočtu na letošní rok.
Širokým portfoliem inovativních obalových řešení z vlnité lepenky disponuje na našem trhu hned několik významných hráčů. Všichni se shodují na trendech směřujících k cirkulární ekonomice, poptávce po obalech vyrobených na míru, rostoucím významu grafiky nebo například na nutnosti reagovat na potřeby automatizovaných balicích linek.
mluvčí 1, -------------------- Ale až třeba po drobné odznáčky, kterým se lidé vlastně identifikovali s tou osobností. Helena Dohnalová, redaktorka ČT -------------------- Cena polských kolegů z Jagellonské univerzity, kterou za knihu Pavel Dvořák dostal, je pojmenovaná po dvou významných polských historicích, Václavu Felczakovi a Henryku Verešickém.
Američané pod tlakem inflace mění své zvyky. Rychlé občerstvení, které bylo kdysi synonymem pro levné a dostupné jídlo, naráží na tvrdou realitu. Podle průzkumu společnosti Black Box Intelligence zaznamenalo meziroční růst návštěvnosti pouze 9 procent značek rychlého občerstvení.
Krátké video z TikToku ukázalo stísněné podmínky na palubě společnosti WestJet – a vyvolalo bouři. Po veřejném tlaku aerolinka oznámila, že od plánované úpravy „ultraúzkých“ sedadel ustupuje.
mluvčí 2, -------------------- Má Havelka Uhelné Skaly Dobrý den. mluvčí 3, -------------------- Zdravím chlapi neblbněte slečno, tady by nikdo nevěří.
Američané pod tlakem inflace mění své zvyky. Rychlé občerstvení, které bylo kdysi synonymem pro levné a dostupné jídlo, naráží na tvrdou realitu. Podle průzkumu společnosti Black Box Intelligence zaznamenalo meziroční růst návštěvnosti pouze 9 % značek rychlého občerstvení.
ČRo České Budějovice: Ranní vysílání
mluvčí 2, -------------------- Radioservis představuje CD Jitka Zelenková mít svůj.Seznam narozeninového koncertu s největšími hity Duety s Ondřejem Rumlem, Davidem Krausem nebo písní z repertoáru Karla Gotta.