Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12661268-0,78
KB103810390,19
PKN82,0582,07-0,82
Msft1,07
Nokia3,8213,826-0,52
IBM1,10
Mercedes-Benz Group AG51,251,22-0,21
PFE0,42
16.09.2025 9:28:52
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

Cambridge Cap Hldgs
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 18.08.2025
12:34Pojišťovny v Česku vyplatily za první pololetí letošního roku klientům za škody 56,6 miliardy Kč, což je meziroční nárůst o 7,5 procenta. Vyplývá to ze statistik, které dnes ČTK poskytla Česká asociace pojišťoven (ČAP). Pojišťovny vybraly v tomto období na pojistném 114,5 miliardy Kč, o 7,8 procenta více než ve stejném období loni (ČTK)
 18.07.2025
8:53Výkonný ředitel americké internetové společnosti Meta Platforms Mark Zuckerberg a další současní i bývalí vedoucí pracovníci firmy se dohodli na urovnání žaloby požadující náhradu osm miliard dolarů (zhruba 170 miliard Kč) za škody, které údajně způsobili tím, že umožnili opakované porušování pravidel pro ochranu soukromí uživatelů. Uvedl to dnes podle agentury Reuters právní zástupce akcionářů, kteří žalobu související s aférou Cambridge Analytica podali (ČTK)
 17.12.2024
11:57Americká internetová společnost Meta Platforms se dohodla s australským úřadem pro ochranu osobních údajů, že zaplatí 50 milionů australských dolarů (AUD; téměř 760 milionů Kč) za urovnání sporu souvisejícího se skandálem kolem britské výzkumné firmy Cambridge (ČTK)

Zpravodajství Cambridge Cap Hldgs
Čtvrteční obchodování na Wall Street v zeleném tónu, nicméně s mírou opatrnosti
04.09.2025 22:03
Při dnešním obchodování sice trhy rostly, ovšem sentiment zůstává uvážlivý. Jakýkoliv pohyb je nyní podmíněn makro vyhlídkami a očekáváním monetární politiky.
Španělské akcie letos trumfují Evropu i USA
01.09.2025 15:20
Španělsko je letos nejen premiantem eurozóny co do růstu ekonomiky, ale také z pohledu akciových trhů. Hlavní index IBEX 35 posílil od začátku roku téměř o 30 procent.
El-Erian: Powell kráčí v Jackson Hole po laně
21.08.2025 15:48
Jerome Powell se tento pátek v Jackson Hole za neobvykle náročných okolností postaví do centra pozornosti na setkání centrálních bankéřů a pronese projev, který bude pravděpodobně jeho posledním ve funkci předsedy Federálního rezervního systému, píše známý ekonom a prez...
El-Erian: Dluhopisy reflektují slabší ekonomiku, na akciích funguje FOMO
18.08.2025 6:03
Prezident Queens College Cambridge Mohamed El-Erian na CNBC hovořil o svém pohledu na ekonomické dění v USA a na některé kroky amerického prezidenta Donalda Trumpa.
Víkendář: Směrem k měkčí formě globalizace?
20.07.2025 9:10
Již se nepohybujeme v přeglobalizovanám světě, kde je cílem ještě větší integrace. Pro Yahoo Finance to uvedl prezident Queens' College na Cambridge Mohamed El-Erian.
Investiční výhled pro 2H25 - Zvykáme si na chaos: Shrnutí
12.07.2025 6:52
První pololetí roku 2025 přineslo investorům řadu překvapení – od celních výpadů amerického prezidenta přes měnové turbulence až po sektorové přeskupení sil.

Monitoring médií
Komerční příloha Pojistili jste si dům a říkáte si, že tím je to jednou provždy vyřízené. Jenže hodnota domu, ale i stavebních materiálů a práce v čase výrazně narůstá.
V Česku je podpojištěných téměř 70 procent nemovitostí. Průměrné podpojištění činí 40 procent, a to je problém. Při pojistném plnění vlastník nemovitosti nejenže nedostane adekvátní plnění, ale pojišťovna mu mnohdy nedá ani tu částku, na kterou byl pojištěn.
Vražda Charlieho Kirka, Trumpova spojence. Vlivný konzervativní aktivista byl zastřelen na univerzitě v Utahu. Může jeho vražda rozdmýchat v USA vlnu politické nenávisti? Jiří Skuhrovec Vražda jako rozbuška? Část politiků chce smrt Charlieho Kirka využít, tvrdí zpravodaj Matěj Skalický mluví s Pavlem Novákem, americkým zpravodajem Českého rozhlasu 00:00 / 00:00 PŘEPIS ROZHOVORU ˇ / Vražda Charlieho Kirka, Trumpova spojence.
mluvčí 1, -------------------- Fakta, tajemství na Dvojce. mluvčí 2, -------------------- Stanislav Mottl znovu objevuje napínavé a dramatické příběhy, které se vyrovnají těm nejlepším detektivkám.
Obrázek "Babišovy drahoty" z kampaně koalice SPOLU z roku 2021 Kdo může za to, že jsme si prošli tak rekordním zdražováním? Stručnou odpovědí je, že největší podíl nenese ani Babiš, ani Fiala, ale zahraniční vlivy.
mluvčí 1, -------------------- Řízen. mluvčí 2, -------------------- Není náhoda. mluvčí 3, -------------------- Že se princip nejdříve prosadil.
mluvčí 1, -------------------- Dobrý večer. S a jedenáctkou dneska je pondělí 15. září, už taková vlastně polovina září je za náma, tak doufám, že školáci už jsou v plném školním proudu rozjetý, už se učí a mají své spolužáky vedle sebe, takže školní rok začal vesele, je stále celkem hezké počasí, takže to Babí léto ještě stále je s náma a vy, doufám, zůstanete dneska se mnou.
Vojtěch Bidrman, moderátor -------------------- První vinohradské 12. Nového týdne se ještě jednou vracíme k vraždě vlivného konzervativního aktivisty a spojence Donalda Trumpa Charlieho Kirka.