Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Ještě jste si nevybrali obchodníka? Přečtěte si, co oceňují klienti u Patria Direct!

Ještě jste si nevybrali obchodníka? Přečtěte si, co oceňují klienti u Patria Direct!

13.10.2010 10:54

Uvažovali jste o nákupu cenných papírů, ale nejste si jisti, kterého brokera zvolit? V České republice působí na kapitálovém trhu více než čtyři desítky licencovaných obchodníků, z nichž ne všichni umožňují obchodování i individuálním investorům.

Společnost Patria Direct je přední obchodník s cennými papíry pro fyzické i právnické osoby v České republice i na Slovensku a dnes jejím prostřednictvím obchoduje téměř 15 000 klientů.

Při rozhodování o správné volbě brokera hraje roli mnoho faktorů, jako jsou např. důvěryhodnost, kvalitní služby nebo stabilní internetová platforma.

Klienti Patria Direct dlouhodobě oceňují především tyto výhody:

Záruku silného partnera

Silné zázemí – důvěryhodnost a zázemí společnosti KBC a Patria Finance.
 
Spolupráce s ČSOB – uzavření smlouvy je možné uskutečnit také prostřednictvím všech poboček ČSOB.

Zákaznický servis

Kvalitní zákaznický servis – pro zvyšování spokojenosti klientů je k dispozici zákaznické oddělení, které zajišťuje rychlé doprovodné služby k vlastnímu obchodování (např. převody cenných papírů, schůzky klientů s makléři, individuální přístup ke klientům a další).
 
Profesionální tým makléřů - široký a zkušený tým poskytuje kvalitní služby v rámci služby "Makléř" (obchodování včetně poradenství) nebo Call centrum (přijímání obchodních pokynů).
 
Nízké poplatky – konkurenceschopná výše poplatků odpovídá kvalitě poskytovaných služeb. Např. nákup akcií lze provést již za 80 Kč. Navíc poplatky za otevření, vedení a zrušení účtu nejsou účtovány.

Bezpečný obchodní systém pro každého

Jednoduchá, přehledná a stabilní obchodní aplikace - umožňuje obchodování začínajícím i zkušeným investorům.
 
Vícenásobné zabezpečení klientských účtů proti zneužití – prostřednictvím uživatelského jména a hesla, bezpečnostního certifikátu a bezpečnostního klíče. Telefonická komunikace je zabezpečena TPINem nebo bezpečnostním klíčem.

Nabídku investičních produktů a služeb

Široká škála investičních produktů – klient může nakupovat akcie na všech hlavních burzách v Evropě a v severní Americe, dluhopisy, podílové fondy od ING a Credit Suisse nebo moderní produkty jako jsou ETF/ETC či investiční certifikáty. Pro dynamičtější investory jsou k dispozici pákové certifikáty, warranty a futures nebo produkt Patria Forex. Více o produktech ZDE.
 
MiniSPAD – exkluzivní služba Patria Direct umožňující obchodování i drobným investorům za SPADové ceny. Více ZDE.
 
Výhodné doprovodné služby – Patria Direct nabízí kromě obchodování i služby jako je provádění měnových konverzí zdarma, možnost obchodování na úvěr nebo možnost obchodování prostřednictvím tzv. chytrých telefonů typu iPhone nebo Blackberry.

Informační podporu

Profesionální informační portál – jedinečný portál www.patria.cz se zpravodajstvím a širokou škálou údajů z finančních trhů se neustále rozrůstá.
 
Zdarma nadstandardní zpravodajský servis - všem klientům Patria Direct je nabízen přístup k jinak placenému zpravodajství v rámci služby Patria Plus (po přihlášení na www.patria.cz). Aktivním investorům jsou k dispozici zdarma i nezpožděná data ze světových burz nebo přístup k informační službě Investor Plus.

Staňte se klientem i Vy a využívejte těchto výhod! Je to snadné. Stačí kliknout ZDE.

V případě, že potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle (+420) 221 424 240 nebo na info@patria-direct.cz.


Váš názor
  • Poplatky
    21.9.2009 13:31

    1) V případě, že se pokyn zrealizuje v průběhu několika dní, pak za každý den, kdy se pokyn částečně realizoval, platí klient plnou výši poplatků. Poplatek za částečně uspokojený příkaz v dalších dnech nepovažuji za správný, neboť pak nemohu ovlivnit stav svého účtu (nevím, v kolika dnech se pokyn uskuteční). Zajímalo by mě, zda je to "vynález" Patrie, nebo zda ji v USA také účtují plný poplatek za každý i částečně realizovaný pokyn. 2) Další "zajímavost" ohledně poplatků viz diskuze v sekci náměty z 20.5.2009 14:58 Poplatky KOBOS 3) Výše poplatků mi zrovna nízka nepřipadá, a co teprve pokud vezmu v úvahu bod 1.
    oh171
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
10:30UK - Maloobchodní tržby bez PHM, m/m
14:30USA - Nové žádosti o dávky v nezam.
16:00USA - Prodeje starších domů