Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
  Výsledky společností - Svět
   IPO, M&A
    Týdenní přehledy
      

     Detail - články
     Ještě jste si nevybrali obchodníka? Přečtěte si, co oceňují klienti u Patria Direct!

     Ještě jste si nevybrali obchodníka? Přečtěte si, co oceňují klienti u Patria Direct!

     1.2.2010 17:37
     Autor: 

     Uvažovali jste o nákupu cenných papírů, ale nejste si jisti, kterého brokera zvolit? V České republice působí na kapitálovém trhu více než čtyři desítky licencovaných obchodníků, z nichž ne všichni umožňují obchodování i individuálním investorům.

      

     Společnost Patria Direct je přední obchodník s cennými papíry pro fyzické i právnické osoby v České republice i na Slovensku a dnes jejím prostřednictvím obchoduje více než 13 000 klientů.

      

     Při rozhodování o správné volbě brokera hraje roli mnoho faktorů, jako jsou např. důvěryhodnost, kvalitní služby nebo stabilní internetová platforma.


      

     Klienti Patria Direct dlouhodobě oceňují především tyto výhody:

      


     Záruku silného partnera

     • Silné zázemí – důvěryhodnost a zázemí největšího středoevropského brokera.
     • Spolupráce s ČSOB – uzavření smlouvy je možné uskutečnit také prostřednictvím všech poboček ČSOB či Privátní banky ČSOB.     Zákaznický servis

     • Kvalitní zákaznický servis – pro zvyšování spokojenosti klientů je k dispozici zákaznické oddělení, které zajišťuje rychlé doprovodné služby k vlastnímu obchodování (např. převody cenných papírů, schůzky klientů s makléři, otevírání majetkového účtu ve Středisku cenných papírů atd.).
     • Profesionální tým makléřů - široký a zkušený tým poskytuje kvalitní služby v rámci služby Osobní makléř (obchodování včetně poradenství) nebo Call centrum (přijímání obchodních pokynů).
     • Nízké poplatky – konkurenceschopná výše poplatků odpovídá kvalitě poskytovaných služeb. Např. nákup akcií lze provést již za 80 . Navíc poplatky za otevření, vedení a zrušení účtu nejsou účtovány.     Bezpečný obchodní systém pro každého

     • Jednoduchá, přehledná a stabilní obchodní aplikace - umožňuje obchodování začínajícím i zkušeným investorům.
     • Vícenásobné zabezpečení klientských účtů proti zneužití – prostřednictvím uživatelského jména a hesla, bezpečnostního certifikátu a bezpečnostního klíče. Telefonická komunikace je zabezpečena tzv. TPINem.     Nabídku investičních produktů a služeb

     • Široká škála investičních produktů – klient může nakupovat akcie na všech hlavních burzách v Evropě a v severní Americe, dluhopisy, podílové fondy od 3 emitentů (KBC, ING, Credit Suisse) nebo moderní produkty jako jsou ETF/ETC či investiční certifikáty. Pro dynamičtější investory jsou k dispozici pákové certifikáty, warranty a futures. Více o  produktech ZDE
     • MiniSPAD – exkluzivní služba Patria Direct umožňující obchodování i drobným investorům za SPADové ceny. Více ZDE
     • Výhodné doprovodné služby – Patria Direct nabízí kromě obchodování i služby jako je úročení nezainvestovaných korunových zůstatků sazbou ve výši PRIBID -0,1%, provádění měnových konverzí zdarma nebo možnost obchodování na úvěr.      Informační podporu

     • Profesionální informační portál – jedinečný portál www.patria.cz se zpravodajstvím a širokou škálou údajů z finančních trhů se neustále rozrůstá.
     • Analýza ZDARMA – pravidelně aktualizované analýzy z oblasti akcií, makra, komodit nebo sazeb na www.patria-direct.cz
     • Zdarma nadstandardní zpravodajský servis - všem klientům Patria Direct je nabízen přístup k jinak placenému zpravodajství v rámci služby Patria Plus (po přihlášení na www.patria.cz). Aktivním investorům jsou k dispozici zdarma i nezpožděná data ze světových burz nebo přístup k informační službě Investor Plus.


     Staňte se klientem i Vy a využívejte těchto výhod!

     Je to snadné. Stačí kliknout ZDE.
      

     V případě, že potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle (+420) 221 424 240 nebo na info@patria-direct.cz.


     Reklama
     Nově na Patria.cz - obchodní signály na forexu podle technických indikátorů ADX, Williams R% a klouzavých průměrů!
     Váš názor
     • miniSPAD
      1.2.2010 18:57

      Tak jsem mrknul na ten vas miniSPAD, ceny/objemy stare jeden rok, napr. Erste za 200.-,NWR 66.-,naprosto neodpovidaji realite. V nabidce jeste Zentiva. Stydte se, takova velka firma a neni schopna aktualizovat sva data, to taky o necem svedci. Sqela reklama.
      homi
     Aktuální komentáře

     Související komentáře
     Nejčtenější zprávy dne
      Nejčtenější zprávy týdne
      Nejdiskutovanější zprávy týdne
      Denní kalendář hlavních událostí
      Nebyla nalezena žádná data