Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Zisky firem z pražské burzy v pololetí klesly...Patria vydala nový Akciový kompas

Zisky firem z pražské burzy v pololetí klesly...Patria vydala nový Akciový kompas

7.9.2012 18:25
Autor: Research, Patria Finance

Podle našich výpočtů klesly zisky firem z pražské burzy v 1H12 o 4,4 procenta v porovnání s 1H11. Vývoj zisků jednotlivých firem shrnuje tabulka níže.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • ........
  9.9.2012 19:41

  jinými slovy to znamenaá že investovaní na pražské burze je ztrátové a jen ti kteří nemaji dost znalostí nebo možností investovat na jiných světových burzách nebo jsou mentálně omezení investují v Praze.
  Zelenka
  • Re: ........
   9.9.2012 19:45

   ..co to znamená u cetv l lomeno a ?A NWR mělo takhle velký propad?To jsem ani netušila.Jinak Čezu se vede dost dobře a padá..V TV říkali, že je tolik solárních elektráren, to jsem si myslela, že Čez trošku ohrozí a ono nééé
   ZUZKA
   •  
    10.9.2012 11:35

    Zuzko, dynamiku růstu zisku na akcii (EPS) nelze počítat tam, kde firma generuje za vstupní období čistou ztrátu, viz tabulka za odpovídající období CETV, KITD, Unipetrol. U Fortuny pak nebyla před jejím uvedením na burzu srovnatelná podrobná data...
    JoN
   •  
    9.9.2012 20:12

    Čezu se daří ? přesně tam kde byl před rokem při 0% div. a objemu 27 760. Tomu já neríkám že se daří. Vy ano ? Stačí se podívat třeba na německý Siemens nebo spoustu dalších a mám vybráno, tedy já ano i bez analytiků patrie. Na burze se musí člověk řídit logikou a zdravým rozumem. Tam se na patriotizus nedá a kdo dá přednost osobním pocitům nebo radám analytiků ten se pěkně popálí.
    Zelenka
    • Jinými slovy
     9.9.2012 20:16

     pane Zelenko, já už jsem vyhořela.Ale nebudu už osobní, jsem tím trapná..Jen k tomu čezu, čezíčku.Jeho výsledky překonaly snad všechny a všechno..Psali to Analytici.Nemohl by jste mi napsat, proč Cetv má N lomeno A?
     ZUZKA
     • Re: Jinými slovy
      9.9.2012 20:27

      ZUZKO já na pražské burze neinvestuju a v ceských označenich se nevyznám, ale N/A všude jinde znamená "Not Available" - z anglčtiny volne přeloženo "neni k dispozici"
      Zelenka
      • No právě proto
       9.9.2012 20:53

       Růst EPS 1H 2012 u Cetv není k dispozici...Tomu jsem neporozuměla.Pane Zelenko, děkuji za hezkou konverzaci, přeji hezký večer a GL
       ZUZKA
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data