Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Facebook - komentář k výsledkům za 4Q13 + zvýšení férové hodnoty

Facebook - komentář k výsledkům za 4Q13 + zvýšení férové hodnoty

30.1.2014 16:35
Autor: Branislav Soták, Patria Finance

Při pohledu na výše uvedenou tabulku v podstatě není o čem polemizovat. Od představení ucelené mobilní strategie (jmenovitě zejména reklamy v News Feed a konceptu CPM – cost per 1000 impressions, který je navíc realizován na aukčním principu) Facebook soustavně překonává tržní očekávání, která mají problém plně se adaptovat na doposud neprobádané možnosti monetizace mobilních přístupů na sociální síť (mezera vůči realitě se nicméně zužuje).

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  •  
    30.1.2014 16:54

    Nárůsty zisku a obratu jsou jistě fascinující, ale současné ocenění neodpovídá realitě. Žádné dividendy, P/E 100. Již velice brzy nebude kam růst. Nebudou lidi. A pokud budou, množství reklamy je tak zahltí, že z facebooku utečou. Tohle lze již pozorovat v USA, která v tom jde napřed. Mladí tam již nejeví o Facebook zájem. Nějaké nárůsty zisku ve 2014 ještě budou, ale potom už pojedeme jenom zkopce...
    qwer
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data