Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Perly týdne: Umělá inteligence kam se podíváš, poslední fáze cyklu a polevující tenze ve vertikálách

Perly týdne: Umělá inteligence kam se podíváš, poslední fáze cyklu a polevující tenze ve vertikálách

24.02.2023 12:30
Autor: Redakce, Patria.cz

Podle Commerzbank tenze ve výrobě a dodávkách polevují, ale v Německu je stále řada firem, které tomuto problému čelí. BofA radí, jak se investičně stavět k současné fázi ekonomického cyklu.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Čtěte více:

U ropných akcií výraznější pohyb nečekejte. Trh v USA je docela v rovnováze, domnívá se šéf Advisors Asset Management
24.02.2023 10:52
Ceny akcií ropných společností v posledních letech výrazně posílily, d...
FAAMG již tvoří „jen“ asi 18 % amerického trhu. Jak je na tom vlastně se ziskovostí?
23.02.2023 17:33
Na konci roku neměl FAAMG s Netflixem daleko od toho, aby svou kapital...
Makra trhu nepomohla, ten se vydal vlastní cestou vzhůru, pomohla Nvidia
23.02.2023 22:01
Americké ministerstvo práce reportovalo data ohledně trhu práce, který...
Rozbřesk: Ztráta centrální banky? Žádné drama
24.02.2023 9:07
Evropská centrální banka po více než dekádě, kdy setrvale akumulovala ...
BASF s výsledky oznámil zrušení 2 600 pracovních míst a dřívější ukončení odkupu akcií
24.02.2023 9:33
Německý chemický koncern BASF celosvětově propustí asi 2600 lidí, z to...
Důvěra v českou ekonomiku v únoru klesla. Podniky se obávají slabší poptávky, domácnosti jsou však více optimistické
24.02.2023 10:31
Důvěra v českou ekonomiku letos v únoru klesla z lednových 92 bodů na ...

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
08.04.2026
17:15Ekonomika poroste, inflace také. Co bude dělat Fed?
17:10Írán zastavil tankery v Hormuzském průlivu, Izrael podle něj porušil příměří
15:50Jestli na to máte nervy, využijte poklesů pro vstup, radí Psarofagis z Bloomberg Intelligence  
15:25Delta Air Lines jsou ve ztrátě, celoroční výhled kvůli válce nevydaly
14:40Ziskům o válce nikdo neřekl, trhy se odráží ode dna?
12:54PODCAST Analytický radar: Vyšší cílová cena ČEZ, ale také opatrnost. Restrukturalizace jako klíč?  
11:36Nejhorší je za námi a akcie rychle mažou válečné ztráty. Najdou i nový motor růstu?  
11:31Příměří s Íránem zanechává pět hlavních nezodpovězených otázek
11:15UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.: Oznámení výplaty úrokového výnosu z HZL XS2764457078
10:03JPMorgan: Akcie zřejmě našly dno, příměří s Íránem oživuje chuť riskovat  
9:10Příměří přineslo úlevu na ropě. Brent je pod 94 dolary
8:59ČEZ, a.s.: Konsolidovaná zpráva o platbách orgánům správy členského státu EU nebo třetí země za rok 2025
8:57Rozbřesk: Další íránské TACO potvrdilo silnou vazbu forexu na ropu
8:47Írán, USA a Izrael souhlasí s příměřím, Hormuz se otevře. Ropa prudce klesá, futures vystřelily nahoru  
6:04Stabilizující se trh práce a ropná normalizace od poloviny dubna?
07.04.2026
17:46Jak by to mohlo letos a příští rok vypadat s americkou a evropskou ekonomikou?
15:44PODCAST Týdenní výhled: Trh přestal brát Trumpovy hrozby vážně, americká inflace má skokově narůst  
14:50Wall Street čeká silná výsledková sezóna, trhy ale sledují válku a ropu
14:21Výsledková sezóna v USA: Kalendář pro 1. čtvrtletí 2026
14:20Výsledková sezóna v Evropě: Kalendář pro 1. čtvrtletí 2026

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
8:00DE - Průmyslové objednávky, y/y
11:00EMU - Maloobchodní tržby, y/y
20:00USA - Zápis z jednání FOMC