Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN99,6499,70,91
Msft-0,10
Nokia6,2826,45-3,97
IBM-1,39
Mercedes-Benz Group AG5757,034,37
PFE-0,86
29.10.2025 23:41:59
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 28.10.2025
Virtual Vision (VIVI.WA, Warsaw)
Závěr k 28.10.2025 Změna (%) Změna (PLN) Objem obchodů (PLN)
0,018 0,00 0,00 241
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 15.10.2025
16:33

Apple představil nové modely MacBook Pro, iPad Pro a Vision Pro s aktualizovaným čipem M5, který zařízením umožňuje běžet rychleji než jejich předchůdci. Cena MackBook Pro začíná na 1 599 USD, začne se prodávat 22. října. 11palcový iPad Pro začíná na 999 USD. Nejnovější Apple Vision Pro začíná na ceně 3 499 USD. Zařízení jsou v USA okamžitě k dispozici pro předobjednávku (CNBC)

 02.10.2025
8:25

Apple odložil plánovanou modernizaci headsetu Vision Pro a místo toho se chce zaměřit na smart brýle, které by mohly konkurovat produktům Meta Platforms

(Bloomberg)
 09.09.2025
12:43Automobilka Škoda Auto chystá elektrické kombi jako nástupce Octavie. Na veletrhu IAA Mobility v Mnichově představila studii vozu s názvem Vision O s kufrem o objemu přes 650 litrů a novou přední maskou. Začít vyrábět ho chce v příštím desetiletí na budoucí elektrické platformě koncernu Volkswagen (ČTK)
9:00Automobilka Škoda Auto chystá elektrické kombi jako nástupce Octavie. Na veletrhu IAA Mobility v Mnichově představila studii vozu s názvem Vision O s kufrem o objemu přes 650 litrů a novou přední maskou. Začít vyrábět ho chce v příštím desetiletí na budoucí elektrické platformě koncernu Volkswagen. Škoda to dnes oznámila v tiskové zprávě (ČTK)
 30.12.2024
12:22Léčebné lázně Bohdaneč na Pardubicku a Lázně Teplice nad Bečvou na Přerovsku znovu mění majitele. Jejich mateřské společnosti Spa Business Development a Spa Vision kupuje od současného majitele Jiřího Vitíka společnost EMERGE Industry. Spojení posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ČTK)

Zpravodajství Virtual Vision
Perly týdne: Apple mimo AI párty a čas malých firem?
13.06.2025 13:43
Číně navzdory obchodním sporům s USA rostou exporty, Ross Gerber tvrdí, že Apple je mimo AI párty, Evercore ISI míní, že je čas pro nákup akcií malých firem.
Rošáda ve vedení Apple má za cíl vrátit AI úsilí do správných kolejí. Výdaje na obranu budí obavy o fiskální stabilitu Evropy, akciové futures padají
21.03.2025 8:20
Nová éra velkých výdajů v Německu zvyšuje náklady na půjčky v celé Evropě a znovu vyvolává obavy o fiskální stabilitu na periferii kontinentu. Futures: DAX -0,6 %, CAC -1,0 %, FTSE 100 +0,0 %.
KHNP v závěrečné fázi jednání, Volkswagen hlásí pokles zisku a futures jsou v zeleném
11.03.2025 8:47
Jednání s KHNP o jaderné elektrárně Dukovany jsou v závěrečné fázi. Doosan Škoda Power má dodávat celý turbínový ostrov. Volkswagen za loňský rok zaznamenal pokles provozního zisku o 15 %.
Americké indexy v závěru týdne oslabily
31.01.2025 22:01
Hlavní zámořské indexy dnes otevřely v zisku, který v úvodu seance dokázaly ještě navýšit. Po tiskové konferenci Donalda Trumpa ale velmi rychle obrátily a dnešní den uzavřely ve ztrátě.
Rok Trumpa: Tomáš Vlk a Braňo Soták o tom, jak investovat v roce 2025
10.01.2025 16:56
Pozornost Vás, našich klientů, čtenářů a posluchačů upoutal, smršť dotazů vyvolal a pozitivní ohlasy – za které děkujeme – sklízí webinář hlavního analytika Patria Finance Tomáše Vlka a seniorního analytika a tvůrce investiční tipů Braňa Sotáka nad Investičním výhledem ...
Niles: Tesla je opcí na budoucí úspěch
07.11.2024 13:48
Na CNBC poukazují na to, že všechny velké technologické společnosti předčily svými posledními čtvrtletními výsledky očekávání, a to na úrovni zisků na akcii i tržeb.

Monitoring médií
66. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu, jenž se tradičně konal na začátku října, letos přivítal vystavovatele a obchodní delegace ze 40 zemí a zaznamenal opět vysokou návštěvnost.
Oppo hlásí comeback na český trh, na pulty obchodů míří vlajkové modely Find X9 a Find X9 Pro Pohání je výkonný čipset MediaTek Dimensity 9500, model Pro má i v Evropě 7500mAh baterii Nechybí skvělá fotovýbava v čele s 200Mpx Hasselblad teleobjektivem, obří výdrží a dlouhá softwarová podpora Find X9 Pro už v redakci testujeme a máme pro vás článek se spoustou testovacích snímků Značka Oppo dnes v Barceloně představila nové vlajkové smartphony řady Find X9.
Společnost Samsung Electronics obsadila v tradičním žebříčku globálních značek sestaveném organizací Interbrand šestým rokem v řadě páté místo. Žebříček Best Global Brands vyhlašuje Interbrand každoročně.
EU v rámci Green Dealu chce omezit emise CO2 a jako jeden ze zdrojů považuje rozklad organické hmoty v půdě, který urychluje orba, jež provzdušní půdu, a tím urychluje uvolňování uhlíku z půdy.
Velká rodina přináší mnoho radostí, ale také vyžaduje opravdu velké auto. Žena v autě podrobila testování Citroën Berlingo XL s naftovým motorem. Už na úvod prozradíme, že schopnost umístit tři dětské autosedačky v jedné řadě rozhodně nepatří k jediné kvalitě Berlinga.
Dětství prožil v podhůří Jeseníků. "Když tam přijedu, automaticky přecházím do hornomoravského nářečí. Je to pro mě přirozené. Mám tam kořeny. V Praze žiju už čtyřiačtyřicet let, ale tam se cítím bytostně doma.
Mám pocit, že některé firmy mají pocit, že už jsou silné na trhu v Česku, a tak je napadne exportovat. A protože to nikdy nezkoušeli a ví, že existuje CzechTrade a dostanou se třeba na mítink Point, kde si to jakoby ověří a že by tam zájem jakoby byl, což na druhou stranu zase si myslím, že by ředitel zahraniční kanceláře, pokud to není úplný nesmysl, měl podporovat tu firmu, tak si řeknou, dobrý, půjdeme exportovat a přihlásí se třeba na nějaký dotovaný veletrh, oni tam přijedou a teď zjistí, že nemají materiály v tom daném jazyce, že to mají třeba jenom v angličtině, což v některých státech je pořád problém, takže tam je zapotřebí to mít v tom místním jazyce.
Automobilka Škoda Auto si původně dala za cíl ukončit výrobu trojice vozů, které se těší velké oblíbenosti mezi českými motoristy. Již v roce 2027 měly z její nabídky zmizet modely Fabia, Scala a Kamiq se spalovacími motory.