Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Banky bankám – kupujte nás, držte nás

Banky bankám – kupujte nás, držte nás

12.9.2011 13:43
Autor: Redakce, Patria.cz

Přestože si velké finanční instituce konkurují, nerady na sebe navzájem dávají špatná doporučení. Následující tabulka ukazuje, jak se velké banky a brokeři navzájem hodnotí. V tuto chvíli je Barclays jedinou firmou, která má na jinou banku doporučení „podvážit“. Hodnotí tak akcie Credit Suisse a UBS:

bespoke

Nejvíce bullish na celém odvětví je JP Morgan, která má doporučení „nadvážit“ u všech společností mimo Barclays, kde je doporučení neutrální. Zajímavé je, že JP Morgan má také nejlepší doporučení od zbylých firem!

Tabulka zároveň ukazuje hodnocení od Meredith Whitney. I u ní lze však nalézt jen jedno doporučení k prodeji. To udělila Citigroup. „Držet“ radí akcie Morgan Stanley, Goldman Sachs, Bank of America a Wells Fargo a „kupovat“ akcie JP Morgan.

(Zdroj: Bespoke)


Váš názor
  • Ano
    12.9.2011 14:00

    Ano, mohu potvrdit, že pokud banky i příštích 27 kvartálů udrží ony bombasticky vysoké zisky, z poloviny zapříčiněné popsaným trikem (půjčí si u FEDu za 0,25% a minutu poté kupují vládní dluhopisy s 4% výnosem), tak za pouhých 27 kvartálů banky dorovnají ztráty, které vyprodukovaly během krize. Skvělý kauf.
    Detective
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data