Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Co nyní čekat zlého a co dobrého

Co nyní čekat zlého a co dobrého

17.12.2009 18:17

Nutno uznat, že strategie postupné nápravy, sledovaná explicitně, či implicitně hlavními světovými centrálními bankami a vládami doposud povětšinou vychází mnohem lépe, než se dalo ještě na počátku tohoto roku čekat (tedy z perspektivy maximalizace konzum

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  18.12.2009 9:20

  Tahle analýza v podstatě nemá chybu až na to, že nic neříká o tom co s dukátama. Podle této analýzy je v podstatě vše špatně a všude je bublina, ale co až to praskne, která investice bude vítězná. Hotovost- asi ne, akcie - asi ne, komodity - asi ne, dluhopisy - už vůbec ne. Tak co? Zkuste pane Soustružníku něco vymyslet, myslím, že diskutujících tady budete mít spoustu a možná řadě lidem pomůžete v rozhodování kam dál. Je čas o tom začít přemýšlet, protože za rok už může být pozdě. Díky TK
  tk69
  • tk
   18.12.2009 11:25

   Vy zřejmě nemáte trpělivost dočíst do konce, co? Moc se spoléhat na čínského Roubiniho nebo teď na Jima Chanose nebude podle mne zrovna moc chytré. A vy při svých investicích čekáte na něčí radu?
   Kalka.
   • Re: tk
    18.12.2009 11:39

    A proč bych nemohl čekat radu? Tohle je zamyšlení nad budoucím vývojem, ale už nedává žádné řešení. Pokud lze tento článek brát jako analýzu současného stavu s nastinem nožného vývoje, pak by asi bylo dobré učinit jinou analýzu na téma co s investicema, případně hotovostí a kam je nebo ji směřovat. Z tohohle článku totiž vyplývá, že bude v budoucnu vše špatně.
    tk69
    • řešení
     18.12.2009 12:22

     pro tento případ existují přece shorty, put certifikáty, warranty etc. Ale my nic nesmíme říkat, maximálně můžeme jen jemně naznačovat... Otázka timingu je klíčová. Proto ani neříkáme, že to nastane hned v lednu. ")
     Shiroko
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data