Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
KIT digital – Firmu čekají těžké časy, akcionářům hrozí enormní naředění (snížení cílové ceny)

KIT digital – Firmu čekají těžké časy, akcionářům hrozí enormní naředění (snížení cílové ceny)

22.11.2012 15:40
Autor: Tomáš Tomčány, Patria Finance

Společnost KIT digital včera v noci oznámila zjištěné chyby v účetnictví, které povedou k přepočtení finančních výkazů za období let 2009-2011 a dále pak výsledků za 1Q12 a 2Q12.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Čtěte více:

KIT digital (až -76 % v USA, v Praze zastaveno): Naše výsledky za 2009 až 2Q12 jsou chybné, řešíme nedostatek hotovosti
22.11.2012 8:19
Management KIT digital objevil chyby a nesrovnalosti v účetnictví zne...

Váš názor
 •  
  22.11.2012 18:08

  Z celé KIT dig. už se musím :-)))))))) Vy co jste ztratili, berte to jako sport. Jinak to s akciema nejde. Nemám to ve zvyku, ale tentorkrát se analytiků asi trochu zastanu. Těžko po nich požadovat, aby se dostali k papírovým knihám, do těch mají koukat jiní, na jejichž verdiktu pak do jisté míry systém stojí. A tak bych se spíš ptal, kdo ty výsledky za roky 2009 a dál auditoval??? Bývalí zaměstnanci účetního oddělení Enronu, t.č. na výplatní pásce někoho z velké 4ky, nebo kolik jich dnes je?
  dave
 • Viva Patrija :o))
  22.11.2012 17:12

  dalsi pirko za klobouk maklerum a analytikum Patrije - kde jsou ted jejich zastanci aby to zase okecali :o((.
  beerbull
 •  
  22.11.2012 16:16

  Smutne, moc smutne, musim se priklonit k predeslym nazorum. Za tohle by jste se rozhodne omluvit meli. Ted radite prodat za 5? kdyz to ani vlastne nejde? Neveril jsem analytikum ani pred tim, ale ted musim po teto zkusenosti pred kazdym analytikem poradne drzet usta, abych se nepoblinkal :-(
  Situs
 • Oprava
  22.11.2012 16:00

  Tento titul není černý kůň burzy, ale mrtvá kočka. Za tuto chybu se Vám omlouváme, ale stane se to maximálně 6x za 5 let (ORCO, ECM, NWR, AAA, CETV, KITD) :-)
  oh171
 • doporučení
  22.11.2012 15:58

  Chtěl bych poděkovat jménem svým i jménem ostatních investorů ,,hejlů,, za doporučení k prodeji. Určitě nebylo lehké tohle ,,letadlo jménem KITD,, oceňovat v průběhu letu, (vzhledem k účelově vydávaným prohlášením a zveřejňováním zjevně zkreslených účetních výsledků) ale ocenit to 0,3 USD s doporučením prodat - to chce hodně odvahy. Možná by bylo vhodné najít vaši předešlé ocenění na 10USD nebo 16USD. Ptám se pánové, není čas se zamyslet nad způsobem vaší práce a porovnat to s konečným výsledkem?
  fanoušek patrie
  • Re: doporučení
   22.11.2012 16:19

   Vystoupil jsem z tohoto vlaku KITD po výprodejích na jaře nebo v létě. Už jsem to vytěsnil z hlavy. Tratil jsem 50 %, byl jsem z toho špatnej. Ale tratit skoro úplně vše, tak si najdu větev. A to jsem střelec, že jsem tam měl vše - 1 mega a přišel o půl.
   kojot
   •  
    22.11.2012 17:00

    Na KITu jsem přišel o 30K. Stále jsem si říkal, že s novým managementem se to zvedne :-D a analytici mě v tom neustále utvrzovali :-D DÍKY! S racionálním přístupem to beru jako zkušenost.
    Gruspy
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data