Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Patria Plus Data Export - data na míru...

Patria Plus Data Export - data na míru...

7.9.2007 13:55
Autor: 

Patria Online nyní poskytuje novou službu - export online dat ve formátu požadovaném uživatelem (Patria Plus Data Export). Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům našich klientů na personalizovanou dodávku informací určených k dalšímu zpracování.

Jaká data lze exportovat?
V podstatě lze exportovat jakákoliv data, která vidíte v placené i neplacené verzi serveru www.patria.cz, ale největší přidanou hodnotu vidíme v online datech z finančních a akciových trhů. Můžete si objednat data o akciích českých i zahraničních, data ekonomická, kurzy devizového a peněžního trhu a speciální treasury data (FX forwady, IRS, FRA, výnosové křivky, komodity atd.)

Jaký je exportní formát?
Exportní formát má tvar dle požadavku klienta. Nejčastěji jde o soubor typu txt, csv, tsv, xml a xls. Aktualizovaný soubor má klient buď k dispozici pod svým uživatelským jménem a heslem na webu www.patria.cz (v případě xml formátu jde vlastně o osobní stránku s vybranými online daty), nebo je zasílán e-mailem.

Jak si export dat objednat a jaká je cena?
Zpřístupnění online dat podléhá licenčnímu poplatku v ceně konkrétního balíku (Patria Plus nebo Investor Plus). Tvorba exportního můstku je potom zpoplatněna jednorázově, v závislosti na množství exportovaných dat a požadavku na frekvenci generování exportního souboru. Orientační cenu za tvorbu exportního můstku získáte na info@patria.cz.

Lze cenově oddělit export dat od dalších placených služeb?
Nelze. V rámci licence na Patria Plus nebo Investor Plus získáte automaticky nejen data, ale i další služby, tj. analýzy, prognózy, databanky, zpravodajství a e-mailový a sms servis.

Ukázka exportních formátů:

data export

Pro více informací nás kontaktujte:

Telefonem: +420 221 424 332
E-mailem: info@patria.cz
Faxem: +420 221 424 333
Osobně na adrese: Jungmannova 24, 110 00 Praha 1

Váš názor
 • patrie
  20.6.2007 14:02

  jestli to chápu dobře, tak když mám licenci, tak můžu používat materiály z patrie kde budu chtít?, třeba na jiném webu atd?
  VSE LIMITED
  • Odpověď
   20.6.2007 16:41

   Dobrý den, Data Export je speciální služba oddělená od Patria Plus. V rámci licence Patria Plus má uživatel právo využívat data pro vlastní potřebu, v žádném případě je nelze šířit třetím osobám. Data Export je nadstavba, která spočívá v tom, že klient získá kromě licence na to, aby data "viděl", navíc exportní můstek, který mu umožní s těmito daty pracovat v rámci vlastních aplikací. Opět platí, že nelze exportním můstkem dodávat data třetím osobám. Děkujeme za dotaz.
   Patria Online
  • Patrii
   20.6.2007 15:39

   mohl by mi prosím někdo z patrie odpovědět? Děkuji
   VSE LIMITED
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data