Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
ČTK: V představenstvu AAA Auto zasedne Kulhánek ze Škody Auto

ČTK: V představenstvu AAA Auto zasedne Kulhánek ze Škody Auto

04.09.2007 12:52
Autor: ČTK

Praha 4. září (ČTK) - Bývalý generální ředitel a nynější předseda dozorčí rady Škody Auto Vratislav Kulhánek (63) zasedne v představenstvu největšího tuzemského prodejce ojetých vozů AAA Auto. Firma to uvedla v dnešní tiskové zprávě.

Podle majitele firmy a předsedy představenstva Anthony Dennyho chce firma využít Kulhánkovy zkušenosti v oboru pro chystanou další expanzi na trzích střední a východní Evropy. "Zájem pana Kulhánka pracovat pro AAA AUTO dokazuje rostoucí prestiž naší skupiny jak u zákazníků, tak u potenciálních investorů," dodal.

"Společnost AAA AUTO vytvořila zcela novou dimenzi pro obchod s ojetými automobily a má tak reálnou šanci uspět nejen na stávajících trzích střední Evropy, ale i v další expanzi," uvedl Kulhánek.

AAA Auto, která má 38 poboček v pěti zemích, v poslední době personálně posílila v souvislosti s chystaným vydáním svých akcií na pražské a budapešťské burze. V srpnu do firmy nastoupil bývalý šéf komunikace mobilního operátora Vodafone Vladan Crha jako ředitel komunikace a sponzoringu a v květnu se stal finančním ředitelem bývalý manažer společnosti Orco Emmanuel Leonard.

Firma plánuje vydat až 19,53 milionu akcií a získat tak 1,4 miliardy korun. Pražská burza začne s akciemi obchodovat 24. září. AAA Auto loni vykázala tržby téměř deset miliard korun a prodala 62.000 vozů. Letos plánuje prodej 85.000 aut.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
03.03.2026
22:21Wall Street i v úterý pod tlakem dění v Íránu  
17:44Dopad AI na sazby a následně na akcie
16:34Stablecoiny jako riziko pro euro? ECB vidí hrozbu importu dolarových podmínek
16:26Warsh má před sebou těžkou zkoušku. Ekonomika i Fed jdou proti jeho vizi  
14:13Fidelity: Tři scénáře pro Írán a jejich makroekonomické a tržní dopady
12:25ON-LINE: Akciový výprodej v Evropě i USA, ropa už nad 84 dolary
12:18Blokáda Hormuzského průlivu: které země utrpí nejvíce?
11:46Hrozba energetické krize dnes drtí akcie i dluhopisy, zlato už se nekupuje  
11:14Tradiční útočiště nefungují. Výnosy dluhopisů rostou, zlato ztrácí lesk  
10:26Primoco UAV dodá bezpilotní letadla španělské civilní stráži Guardia Civil
8:58Rozbřesk: Drahé energie jako nové proinflační riziko pro ČNB
8:51Napětí v Hormuzském průlivu, další růst cen ropy i plynu a futures v červeném  
6:30FX Strategie: Ani válka korunu (zatím) nerozpohybovala, déletrvající konflikt a dražší energie jsou ale rizikem  
02.03.2026
22:03Americké akciové indexy uzavírají v zelené i přes konflikt na Blízkém východě  
17:07Co bude letos akciový trh dělat s americkou ekonomikou
16:44ISM ukázalo slušnou kondici amerického průmyslu, ale také vysoké cenové tlaky
16:00Tatry mountain resorts, a.s.: Výroční zpráva společnosti
15:59PODCAST Týdenní výhled: Začátek týdne diktuje Blízký východ  
15:38ON-LINE: Evropský plyn zdražuje až o 50 procent, americké akcie počáteční ztráty částečně umazaly
14:35Morgan Stanley: Írán optimistický pohled na trhy neohrozí, pokud ropa nevystřelí trvale výš  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
PL - Jednání NBP, základní sazba
2:30Čína - PMI v průmyslu
9:00CZ - CPI, y/y
14:15USA - Změna zaměstnanosti (ADP)
16:00USA - Index ISM ve službách