Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Patria Direct nabízí svým klientům unikátní zpravodajský a poradenský servis

Patria Direct nabízí svým klientům unikátní zpravodajský a poradenský servis

22.05.2009 12:29
Autor: 

Patria Direct poskytuje svým zákazníkům mnoho forem podpory, která jim umožní maximalizovat pravděpodobnost správného investičního rozhodnutí.

Podpora, kterou klienti Patria Direct získají se neomezuje (jak se mnoho uživatelů domnívá) pouze na poskytování zpravodajství prostřednictvím volně přístupného serveru www.patria.cz, který je propojen s obchodní platformou www.patria-direct.cz, ale zahrnuje i další, personalizované a profesionální služby. A to buď zcela zdarma nebo za výhodné nízké ceny.

Klienti Patria Direct mohou využívat tyto zpravodajské, poradenské a datové služby:

Zpravodajství Patria Plus

Zpravodajství z placené sekce Patria Plus („zelené“ komentáře a hot news) je zpřístupněno všem klientům zdarma. Pro čtení placeného servisu, který klienti naleznou v záložce Zpravodajství označené ikonou Patria Direct, je nutné být přihlášen.

Investor Plus/Patria Plus

Investor Plus – základem je analytický servis, mobilní služby, podrobná korporátní data a obsáhlé databanky. Zájemci o tuto službu mohou využít zkušební 14-denní období. Oblíbené jsou např. mobilní služby jako je zasílání alertů při dosažení zvolené ceny akcie nebo online ceny v požadovaný čas. Cena pro klienty Patria Direct činí na rok 5 000 Kč +DPH (po 50% slevě). Aktivním klientům Patria Direct je nabízena služba Investor Plus na celý rok zdarma.
Patria Plus - poskytuje komplexní balík finančních informací nejen z akciového trhu, ale také z oblasti devizových a peněžních trhů a makroekonomiky. Cena služby činí pro klienty Patria Direct na rok 15 000 Kč + DPH (po 50% slevě).

Podrobnější informace naleznete na www.investorplus.cz nebo www.patriaplus.cz.

Real time data

Nezpožděná data z pražské burzy poskytuje Patria Direct všem svým klientům zdarma.
Pro obchodníky, kteří požadují ceny akcií bez zpoždění i ze zahraničí, je vhodná služba Real time data. Ceny akcií v reálném čase jsou nabízeny pro osm významných evropských a amerických burz za příznivé ceny. Aktivním obchodníkům je nabízena služba rovněž zdarma. Podrobnosti naleznete zde.

SMS služby

Každý klient dostává zdarma SMS zprávy o realizaci obchodu a vkladu či výběru peněz. Získat přehled o stavu portfolia či aktivních pokynech lze na vyžádání.


Osobní makléř

V rámci služeb Osobního makléře, které jsou zpoplatněny formou poplatku za zrealizovanou transakci, získává klient tento nadstandardní servis:

o Telefonická komunikace s makléřem
Osobní makléř poskytuje konzultace ohledně klientova pokynu, doporučení k jednotlivým titulům a názory na aktuální dění na trhu.

o SMS informační servis
Krátké SMS jsou zasílány několikrát denně nebo ad hoc v případě vyjímečných událostí na kapitálových trzích. Služba je poskytována po vzájemné dohodě s osobním makléřem.

o Postřehy makléře Patria Direct
Krátké e-mailové zprávy reflektující aktuální dění na burzách nejen v ČR, ale i v Evropě a USA, jsou zasílány klientům na denní nebo týdenní bázi. E-mail je zasílán ráno do 9 hod před otevřením evropských burz.

o Služby oddělení customer care
Individuální přístup ke klientovi podle jeho osobních preferenci.


Další informace o službách Patria Direct naleznete ZDE.
Pro začínající investory jsme připravili tyto stránky.
Účet u Patria Direct si můžete otevřít ZDE.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data