Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Sociální Evropa – jak dlouho to bude pokračovat?

Sociální Evropa – jak dlouho to bude pokračovat?

29.8.2007 12:03

Evropská unie, lépe řečeno celá Evropa, vyniká ve výši prostředků, které věnuje na nejrůznější „sociální ochrany“. Vlády tak své občany „chrání“ před stářím, nemocí, nezaměstnaností, nedostatkem bytů...

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  • administrativní termíny
    29.8.2007 13:49

    Rozdělení na sociální náklady placené zaměstnancem a placené zaměstnavatelem je čistě administrativní. Důležitý je rozdíl mězi mzdovými náklady a čistou mzdou. Jestli třetinu z tohoto rozdílu platí zaměstnanec a dvě třetiny zaměstnavatel nebo obráceně je úplně jedno, reálně se u nich nic nezmění, je to jen hra se slovy.
    Jan K.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data