Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Orco: Výsledky za 2Q07 překonaly očekávání

Orco: Výsledky za 2Q07 překonaly očekávání

31.8.2007 8:45

Čistý zisk Orco ve 2Q07 dosáhl 54,7 mil. EUR, meziročně +181,7 %, což je výrazně nad konsensem Bloomberg i naší prognózou. Hlavním důvody za lepšími než očekávanými výsledky jsou zisk z přecenění a v menší míře i tržby.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  31.8.2007 9:55

  Jak může Patria tvrdit, že se akcie na 3000,-Kč obchoduje s prémií, když výsledky byly lepší než očekávané a férová cena od Patrie je nad 3900,-Kč? To opravdu nedělá dobrý dojem. Co vy na to?
  Back
  • Prémie
   31.8.2007 12:20

   Protiže prémie se vypočítavá z čistého mění na akcii a poslední známé NAV je 95 eur. při současné cenně je prémie víc jak 15%.... a to rozhodně málo není...
   Dan
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data