Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
TEF O2: Solidní zisky, pozitivní prognózy pro rok 2008, vyšší dividendy

TEF O2: Solidní zisky, pozitivní prognózy pro rok 2008, vyšší dividendy

22.2.2008 9:10
Autor: KBC/Patria

TEF O2 za oznámila dobré výsledky za čtvrté čtvrtletí i dobré celoroční výsledky za 2007. Důležité však je, že prognóza společnosti počítá s 2-4% růstem tržeb a až 2% růstem OIBDA, což je nad současnými konsensuálními odhady.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  • lekce
    22.2.2008 9:31

    doporučuji analytikům spol. Patria zvýšit pozornost popř. doplnit vzdělání. 50 Kč není divi na horní hranici dovolené pro výplatu v ČR. Tele O2 má v rámci vlastního kapitálu zhruba 96 Kč/akcii jako emisní ažio z kdysi navyšovaného kapitálu v Eurotelu. Tato účetní kategorie je bez velkých problémů rozdělitelná mezi akcionáře stejně jako v minulosti nerozdělený zisk minulých let. Vše potvrzují i stanovy společnosti. Tedy pokud cash flow vydrží může při EPS 30 až 35 Kč na akcii vyplácet Tele divi 50 Kč bez problémů i v dalších letech. M.
    Michal
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data