Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Dnes ve 14:00: Online rozhovor s generálním ředitelem pražské burzy Petrem Koblicem

Dnes ve 14:00: Online rozhovor s generálním ředitelem pražské burzy Petrem Koblicem

12.3.2008 10:00
Autor: 

Obchodování na pražské burze se v posledních měsících zmítá ve vleku vývoje americké hypotéční a kreditní krize. Obavy z důsledků těchto problémů neustále znervózňují investory po celém světě a propady, které pražskou burzu postihly zejména v lednu tohoto roku, nemají obdoby. Tento vývoj se podepisuje také na fungování pražské burzy jako takové. Firmy odkládají svá IPOs, plánované prodloužení obchodních hodin bylo odloženo a omezeno. Místo původně avizovaného hodinového prodloužení od března, bude obchodování prodlouženo o 15 minut od dubna. Namísto IPO se nyní hovoří spíše o tom, že by se pražská burza po vstupu VIG mohla stát cílem dalších duálních kotací.

Jak hodnotí současnou situaci generální ředitel pražské burzy Petr Koblic? Jaké plány má burza do budoucna? Na Vaše otázky bude generální ředitel pražské BCPP Petr Koblic odpovídat online ve středu 12.března!

Petr Koblic vystudoval VŠE v Praze, od roku 1993 pracoval v Živnostenské bance jako obchodník na finančních trzích a později na pozici zástupce ředitele odboru treasury. V letech 1997-1998 byl odpovědný za prodej produktů institucionálním klientům ve společnosti Patria Finance. V červnu 1998 nastoupil do společnosti CAIB Securities, a.s. jako ředitel obchodování, v roce 2000 byl jmenován členem jejího představenstva a od ledna 2002 byl jejím předsedou. Od roku 2003 pracoval jako ředitel odboru Privátního bankovnictví, cenných papírů a Asset management v HVB Bank. Do roku 2004 byl členem představenstva Asociace pro kapitálový trh. V srpnu 2004 byl zvolen předsedou burzovní komory a generálním ředitelem Burzy cenných papírů Praha. V únoru 2007 byl jmenován předsedou burzovní komory nově založené Energetické burzy Praha.

Online rozhovor s generálním ředitelem BCPP Petrem Koblicem bude probíhat v reálném čase přímo na našich webových stránkách, proto se ho budete moci zúčastnit i Vy! Začátek online rozhovoru byl stanoven na středu 12. března od 14:00 a bude trvat do 15:00 hodin. Své otázky budou moci registrovaní uživatelé www.patria.cz zadávat na stránkách již 15 minut před začátkem a pak v celém průběhu rozhovoru.


Váš názor
 • Smazáno
  12.3.2008 10:06

  Příspěvek byl smazán kvůli neodůvodněnému napadání společnosti Patria. Prosíme uživatele o korektní a věcné příspěvky.
  jirka?
  • Re: Smazáno
   12.3.2008 11:20

   ANO, BYL TO DOTAZ,ZDA MI ZASE SMAŽETE PŘÍSPĚVEK NA TÉMA AAA A PODVODEM S jeho IPEM.Jak se zdá ,toto téma je" tabu".A jasně zřejmý podvod s IPEM se nesmí objevit jako otázka na tomto foru.Vymazání je jen potvrzení.
   jirka
  • Re: Smazáno
   12.3.2008 11:00

   Začli jste nějak zostra, s tím mazáním. Že by AAA?
   Zbysek ze Zdisral
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
14:00HU - Jednání MNB, základní sazba