Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
ČEZ – Do konce zpětného odkupu zbývá pravděpodobně 10-12 dní!

ČEZ – Do konce zpětného odkupu zbývá pravděpodobně 10-12 dní!

07.04.2008 9:57
Autor: Jan Krejčí, Patria Finance

ČEZ již vlastní celkem cca 9,64 % vlastních akcií (včetně 0,27 % akcií vlastněných mimo rámec programu na zpětný odkup. ČEZu tak zbývá koupit 0,36 %, což je 2,2 mil. akcií. Vykupovaný objem v posledních deseti dnech činil cca. 180.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • není to úplně pravda
  07.04.2008 11:53

  oněch 0,27% nakoupených pro opce z účtu čez pomalu mizí a většina asi zmizí před rozhodným dnem pro divi (květen) v posledních dnech uplatnil Roman 750 tis. ks Tedy do okonce odkupu zbývá spíše 20 až 25 dní tj. cca do rozhodného data řvh
  Michal
  • Re: není to úplně pravda
   07.04.2008 15:15

   Chyba lávky. Roman žádné opce neuplatnil! Získal jen nový nárok (opce) vzhledem k zahájení nového funkčního období. Ba dokonce v lednu nezískal 675tis. akcií nýbrž jen 225tis. z čehož necelých 90tis. prodal. Takže má nárok uplatnit (získat) ještě celkem 1,2 mil. akcií!!!
   pozorovatel
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data