Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Dnes ve 14:00 hod.: Online rozhovor s generálním ředitelem Unipetrolu Françoisem Vleugelsem !!!

Dnes ve 14:00 hod.: Online rozhovor s generálním ředitelem Unipetrolu Françoisem Vleugelsem !!!

19.05.2008 10:51
Autor: 

Co způsobilo letošní slabé výsledky Unipetrolu? Kdy dojde ke zlepšení? Jaké má vedení společnosti se ziskem plány? Na tyto a další otázky se můžete zeptat přímo generálního ředitele Unipetrolu, Françoise Vleugelse, a to prostřednictvím online rozhovoru na stránkách www.patria.cz!!!

Online rozhovor s generálním ředitelem Unipetrolu Françoisem Vleugelsem bude probíhat v reálném čase přímo na našich webových stránkách, proto se ho budete moci zúčastnit i Vy! Začátek online rozhovoru byl stanoven na pondělí 19. května od 14:00 a bude trvat do 15:00 hodin. Své otázky budou moci registrovaní uživatelé www.patria.cz zadávat na stránkách již 15 minut před začátkem a pak v celém průběhu rozhovoru.

François Vleugels vystudoval analytickou chemii na belgické katolické univerzitě v Lovani. Před příchodem do Unipetrolu působil ve společnostech Eastman Chemical Company, kde zastával funkce generálního manažera, viceprezidenta či generálního ředitele pro oblast Evropy, Blízkého Východu a Afriky, a dále ve společnosti Hexion Specialty Chemicals, kde zastával např. funkci viceprezidenta celosvětového řetězce dodávek a Chief Administrative Officer pro Evropu. V Unipetrolu od dubna 2006 působí jako předseda představenstva a generální ředitel.



Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
22.06.2026
6:02MakroMixér: Wichterle sází na vodu, Ameriku i českou značku. „Bez vývoje skončíte jako subdodavatel“
21.06.2026
9:07Víkendář: Podle Krugmana „Muskovo Ponzi schéma“ jednou padne, ARK Invest to vidí jinak
20.06.2026
9:04Víkendář: Krugman o investicích do „geniality Elona Muska“
19.06.2026
17:38Trhy, staronová centrální banka a její superautopilot
15:53Výhled Invesco na druhé pololetí: AI dál podpoří trhy, slabší dolar může nahrát akciím mimo USA
15:32J&T Global Finance XI., s.r.o: Oznámení o desáté výplatě úrokového výnosu a splacení jistiny dluhopisu
14:06Gerber: Tesla je bez fúze se SpaceX bezcenná. Pokud investujete s Elonem, nemáte žádná práva, ale zisky ano
13:36Kuba pod tlakem sankcí USA spouští zásadní reformy. Otevírá ekonomiku soukromému sektoru
13:26TOMA, a.s.: Zpráva z valné hromady konané 19. června 2026
12:04Perly týdne: Zlato mířící opět nahoru a ega budující AI infrastrukturu
11:51RMS Mezzanine, a.s.: Oznámení výsledků rozhodování Per rollam valné hromady společnosti
10:56Růstová nálada ochladla. Jednání s Íránem se odkládají, USA útočí na ASML a dluhopisy tíží politika  
10:11TESLA KARLÍN, a.s.: Zpráva z jednání valné hromady společnosti
10:08Eisman: Pozornost se může přesouvat k AI firmám, které nemusí navyšovat kapitál pro své investice
9:33J&T ARCH INVESTMENTS SICAV, a.s.: Pozvánka na konferenci pro investory
9:27Komerční banka, a.s.: Informační povinnost
9:15WOOD & Company, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.: Manažerská transakce
8:24SpaceX chystá miliardový dluh, USA a Írán odpočítávají dohodu a Amerika dnes "nejede"  
5:54Trh je rozdělený mezi Fed a ropu. Krátké výnosy rostou, dlouhé klesají  
18.06.2026
22:00Akcie na Wall Street poslední obchodní den v tomto týdnu pořádně zabraly  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data