Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Finanční krize a případné dopady na český finanční a kapitálový trh... ptejte se online generálního ředitele Patria Finance Jana Klenora!

Finanční krize a případné dopady na český finanční a kapitálový trh... ptejte se online generálního ředitele Patria Finance Jana Klenora!

27.10.2008 13:57
Autor: 

Jaký je dopad finanční krize na kapitálový trh ČR? Očekávají nás velké změny v oblasti finančních (bankovní systém) a kapitálových trhů (změna v chování investorů a emitentů)? Je bezpečné v současné době investovat? O těchto a dalších otázkách můžete diskutovat přímo s generálním ředitelem a předsedou představenstva Patria Finance Janem Klenorem v online rozhovoru na stránkách www.patria.cz !

Online rozhovor bude probíhat ve čtvrtek 30. října od 14:00 do 15:00 hodin na stránkách www.patria.cz. Dotazy bude možno klást již v průběhu dne.

Jan Klenor vystudoval obor finance na národohospodářské fakultě VŠE. V letech 1993–1996 pracoval jako zástupce vedoucího dealingu ČSOB, a.s. Poté nastoupil do Patria Finance na pozici výkonného ředitele oddělení obchodování s dluhopisy. Od roku 1998 pracoval jako senior proprietary trader v Bank Gesellschaft v Berlíně se zaměřením na emerging markets (Polsko, Řecko, ČR, Maďarsko). V roce 2000 se vrátil do Patria Finance, kde byl vedoucím oddělení obchodování s cennými papíry a předsedou představenstva. Od roku 2005 je generálním ředitelem a nadále zůstává předsedou představenstva.


Reklama
Nově na Patria.cz - obchodní signály na forexu podle technických indikátorů ADX, Williams R% a klouzavých průměrů!
Váš názor
 • Jak je prosím garantována dostupnost aplikací? Jak často máte výpadek? Dodržujete webové standardy? Děkujeme.
  30.10.2008 8:55

  Jak je prosím garantována dostupnost aplikací? Jak často máte výpadek? Dodržujete webové standardy? Děkujeme.
  king
 • VSE
  27.10.2008 18:09

  na narodohosp. fakulte prece neni obor Finance, ten je na 1. fakulte..?
  G
 •  
  27.10.2008 16:26

  Dobrý den vážený pane řediteli, chtěl bych Vám položit tři otázky a očekávám jen přímou odpověď. a) kdy a jakým způsobem nahradí USA klientům ztráty z fondů či vkladů, jelikož krize byla způsobena podvody ze strany manažerů a poskytovatelů hypoték např: AIG zakrývání dat před auditory, krize tedy nebyla způsobena neovlivnitelnou činností např: přírodní katastrofa nebo vyčerpáním přírodních zdrojů b) účet Fondu pojištění vkladů disponuje cca 8mld. Kč, jak jsou tady pokryty všechny vklady klientů, zdroj ČSÚ - ( 3.8.2008 Složení úspor českých domácností (v miliardách korun) Netermínované vklady 471,7 Stavební spoření 383,4 Termínované vklady 279,8 Podílové fondy 267,8 Životní pojištění 198,7 Penzijní připojištění 162,7 Vklady v cizí měně 54,5 Peníze držené doma 60 Přímé investice do cenných papírů zhruba 25 Pramen: ČSÚ c) proč občan ČR musí nakupovat drahé EURo, jaký důvod vede ČNB, aby na vkladech střadatelů se objevilo méně penež při přechodu na EURo, EUR za 25Kč je nevýhodný kurz pro občany Děkuji a přeji Vám příjemný online rozhovor J.B.
  matpo
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data