Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Goldman Sachs k Erste po 3Q: Trefa v CEE díky výhledu, úlevě v Rumunsku a kvalitě aktiv. I další zvyšují cíle…

Goldman Sachs k Erste po 3Q: Trefa v CEE díky výhledu, úlevě v Rumunsku a kvalitě aktiv. I další zvyšují cíle…

31.10.2012 13:18, aktualizováno: 31.10. 15:10
Autor: Josef Němeček, Patria Finance

Aktualizováno
Výsledky Erste Bank za třetí čtvrtletí roku byly mírným překvapením, výhled a zlepšující se kvalita aktiv ale výraznějším, hodnotí analytici Goldman Sachs vývoj hospodaření Erste po třetím čtvrtletí, zvyšují cílovou cenu a potvrzují Erste Bank jako bankovní titul regionu CEE zvláštně doporučovaný k nákupu.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Čtěte více:

Erste (+5 %) ve 3Q nezklamala, celý rok čeká provozně mírně za loňským. Rumunsko v zisku 2013 (+komentář)
30.10.2012 8:15
Bankovní skupina Erste ve třetím čtvrtletí roku 2012 dosáhla čistého ú...
Erste Bank - Nejhorší za námi? (komentář k 3Q12 výsledkům)
30.10.2012 10:26
Erste Bank dnes ráno zveřejnila výsledky hospodaření za 3Q12. Banka do...
T.Tomčány: Erste Bank výsledky nezklamala a překvapila optimističtější rétorikou, navýšení cílové ceny možné (video)
30.10.2012 13:35
Dnes před otevřením trhu reportovala své výsledky za třetí čtvrtletí l...
Šéf Erste Treichl: Výhled na celoroční výsledek se lepší, Rumunsko má nejhorší za sebou. Dividenda bude
30.10.2012 14:23
K silnému růstu nasadily akcie Erste Bank po slovech CEO Andrease Trei...

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
28.05.2025
17:24Americko – evropská akciová rotace a přínosy umělé inteligence pro obě ekonomiky
16:55Akciově trhy mírně ztrácí, čeká se na Nvidii a zápis z Fedu  
16:09Nvidia dnes reportuje čísla za první kvartál. Co od očekávat?
14:20Firma Shein podle zdrojů mění plány, chce vstoupit na burzu v Hongkongu
13:37Novým šéfem automobilové skupiny Stellantis se stane Antonio Filosa
12:40Grantham: Umělá inteligence je dobrá myšlenka. Právě proto na ní vzniká bublina
11:49Nebankovní firmy letos poskytly 77 miliard Kč, meziročně o 14 pct více
11:49RMS Mezzanine, a.s.: Vnitřní informace
11:38Akcie v lehké defenzivě. Nervozita na dluhopisech se vrací a večer reportuje Nvidia  
11:24EU se blíží k cílům v oblasti klimatu a energetiky pro rok 2030, uvedla EK
11:23M2C si jde na pražskou burzu pro až 240 milionů korun. Český lídr v péči o nemovitosti sází na technologie a globální expanzi
10:59V Německu v květnu ubylo lidí bez práce, nezaměstnanost klesla na 6,2 procenta
9:43Sněmovna přiřkla ČNB větší pravomoce, týká se to bank, komoditních derivátů i informací o fondech
9:25Bloomberg: Japonsko po 34 letech přišlo o pozici největšího věřitele na světě
9:17Rozbřesk: Japonské puzzle: slabé aukce “brnkají” trhům na nervy
8:37Akciové trhy dnes zahájí po rally na Wall Street nevýrazně. Centrem pozornosti Trumpova obchodní politika a výsledky Nvidie  
6:20Bank of America vybírá tři favority pro růst
27.05.2025
22:00Trump odstartoval mohoutnou rally na Wall Street; Tesla +7 %  
18:00Proč internetové nadšení zvedalo evropské akcie a AI tak nečiní?
17:29Tvrdá bitva technologických gigantů o každý zlomek pozornosti

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
20:00USA - Zápis z jednání FOMC