Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Nova chystá další kanál. Bude se jmenovat Telka a odstartuje v průběhu února

Nova chystá další kanál. Bude se jmenovat Telka a odstartuje v průběhu února

28.01.2013 11:40
Autor: IHNED.cz

Skupina Nova chtěla nový kanál dát divákům ke svým 19. narozeninám, které slaví 4. února. Spuštění Telky se ale zpozdí. Na co se nový kanál zaměří, ale generální ředitel televizní jedničky na českém trhu Jan Andruško zatím neprozradil.Skupina Nova spustí v Česku nový kanál s názvem Telka. Serveru IHNED.cz to řekl generální ředitel tuzemské televizní jedničky Jan Andruško.

Nový kanál chtělo vedení Skupiny dát divákům dárkem k jejím 19. narozeninám, které oslaví 4. února. Termín se ale zřejmě posune. "Počítáme se spuštěním nového kanálu v průběhu února," řekl Andruško v rozhovoru pro IHNED.cz. 
 
Na jakou skupinu bude Telka zaměřená, ale šéf Novy zatím neprozradil. Kampaň by podle jeho slov měla začít na začátku příštího týdne. Jan Andruško ale potvrdil, že nepůjde o tzv. time-shift, tedy že by na kanále Telka běželo například o hodinu posunuté vysílání TV Nova.

Televize Telka už měla v Česku jednou vzniknout. Šlo o projekt moravského podnikatele Radima Pařízka, který provozuje například multiplex 4. Nakonec ale z projektu sešlo. Telka bude nakonec šířena právě skrz multiplex 4.

Skupina Nova je v poslední době s uvedením nových kanálů hodně aktivní. Loni v létě spustila kanál Fanda, který je tématicky zaměřený na muže. Před Vánoci pak spustila další nový kanál s názvem Smíchov, který nabízí zábavní pořady a komedie.

iHNed

Související články na IHNED.cz

Méně reklam v hlavním vysílacím čase. Televize Nova chystá přelomovou změnu

Šéf Primy Marek Singer si polepší. Odchází na post viceprezidenta skupiny MTG

Agentura Mediafax končí. Změní se na zpravodajský web


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
22.12.2025
17:11Trhy se těší na zrychlení americké ekonomiky…
15:15Jan Čermák: Technologie táhnou ekonomiku USA, ale politická rizika zůstávají
13:43Přijde po Trumpově obchodní bouři klid na obzoru, nebo další otřesy?
12:52RMS Mezzanine, a.s.: Vnitřní informace
12:46RMS Mezzanine, a.s.: Vnitřní informace
12:23Americká cla poškodila ze všech německých odvětví nejvíce autoprůmysl
12:05Rally drahých kovů pokračuje: Zlato na dalším rekordu, stříbro u 70 USD a měď blízko 12 000 USD  
11:59Brusel zahájil šetření české státní podpory pro jaderné bloky v Dukovanech
11:46Investiční fórum: Kam v roce 2026 úspěšně investovat? Experti nabídnou své tipy 7. ledna
11:35Čína uvalí prozatímní clo až 42,7 procenta na některé mléčné výrobky z EU
10:17Robotaxi od Baidu se v Londýně propojí s Uberem a Lyftem
9:42Jaderné elektrárny v Česku letos vyrobily přes 31,02 TWh elektřiny, dosud nejvíc
9:11Direct Financing s.r.o.: Vnitřní informace - Oznámení o výplatě pravidelného úrokového výnosu
8:54Česká zbrojovka získala významný kontrakt v Německu, zlato poprvé nad 4 400 USD a futures smíšené  
8:42Rozbřesk: EU představuje Automotive Package. Je to flexibilnější cesta k čisté mobilitě?
6:08Optimismus na maximu. BofA hlásí nejsilnější investorský sentiment od roku 2021  
21.12.2025
9:17Víkendář: Prudký nárůst cen domů pozorovaný za poslední půlstoletí není velkým překvapením…
20.12.2025
9:12Víkendář: Nelze očekávat, že by ceny domů ve velkých městech v dohledné době klesly
0:16Česká zbrojovka získala zakázku od německé armády, vybrala si její pistoli jako novou služební zbraň
19.12.2025
23:03HARDWARIO očekává za letošek překročení 100 milionů korun tržeb. Zásadně tak překoná plán

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data