Akcie online

NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Axa43,0143,420,74sentiment_arrow
Barclays5,115,11-2,03sentiment_arrow
BMW59,0059,04-2,83sentiment_arrow
BNP Paribas101,00101,70-1,83sentiment_arrow
BP4,694,69-2,38sentiment_arrow
Commerzbank37,5837,960,59sentiment_arrow
CSG12,4012,742,69sentiment_arrow
DB29,7229,73-2,79sentiment_arrow
E.ON18,0418,050,14sentiment_arrow
ERSTE AT 115,70115,90-1,53sentiment_arrow
HSBC14,2214,23-1,58sentiment_arrow
ING Group27,1327,25-0,87sentiment_arrow
KBC116,80119,00-0,51sentiment_arrow
Lloyds1,091,09-0,77sentiment_arrow
M&S3,793,790,13sentiment_arrow
Daimler43,4043,40-2,91sentiment_arrow
Orange16,9517,19-0,15sentiment_arrow
Siemens268,20268,30-1,80sentiment_arrow
SG76,1077,00-1,79sentiment_arrow
Total68,3468,50-1,31sentiment_arrow
Volkswagen75,6575,70-3,88sentiment_arrow
26.06.2026 21:59:58

Indexy online

Investiční doporučení

Výsledky společností - ČR

Výsledky společností - Svět

IPO, M&A

Týdenní přehledy

 

Obecná diskuze
  • pro trubky
    28.06.2026 15:53

    , co tvrdí, že se neotepluje, páč v zimě zahlídli týden sníh...https://www.novinky.cz/clanek/pocasi-on-line-vedra-budou-kulminovat-40585418#dop_ab_variant=1703700&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
    Velkamedvědice
    • Re: pro trubky
      28.06.2026 16:22

      ty taky věříš poručíme,větru dešti? :-) že když vysadíme místo brambor ,obilí, solární panely atd.,tak bude líp?Nevim,nevim...když to zjednoduším Motoristé by si mohli podat ruce s Piráty a jít svorně ulicí.
      roxy music
      •  
        28.06.2026 17:06

        To sem někde psal??? To by mě zajímalo v které části- Použe upozor%nuji na tekci Macinky, Klausového poskoka?? Pustil si to vůbec??
        Velkamedvědice
        •  
          28.06.2026 17:14

          sorry ,asi jsem v tom vedru unavený,pouštět si Macinku,to fakt ne ...to si radči pustím Vesničko má středisková :-) tak se nezlob.
          roxy music
          • parvteřinový šot
            28.06.2026 17:32

            Macinka si vzal slovo v parlamentu k současné vlně veder a prohlásil...klimatická krize v české republice se vyznačuje tím, že v lítě je horko a v noci je tma. takže to je krize....Vystupování pětiletého arogantního letardy
            Velkamedvědice
    • Re: pro trubky
      28.06.2026 16:07

      Otepluje se, o tom není sporu,ale otázkou je jestli těmi opatřeními,co dělaj, nepřitápí ještě víc " pod kotel". Podle mě ano,zejména solárními parky . A tím vyasfaltováním a vybetovám republiky tomu taky nepřidaj. A i další..
      kočák
      • Kočák
        28.06.2026 17:07

        A ktomu si kolego připočítej, že téměř veškerá energie (více než 98 %) spotřebovaná servery a síťovými prvky se mění přímo na teplo. Celosvětový příkon datových center prudce roste a očekává se, že do konce desetiletí dosáhne stovek gigawattů...
        Velkamedvědice
        • Re: Kočák
          28.06.2026 17:15

          Ano, dokonce se uvažuje,že u AI center je taková spotřeba,že by se s tím měl zároveň stavět blok jaderky. No tak nevím,jestli je to vše ještě ekologický. No asi jsem zaujatý, z minulého století a vystačím si s vlastním mozkem.
          kočák
    • Re: pro trubky
      28.06.2026 16:05

      A co na to Klausuv poskok, který mel vést přislušné ministerstvo...chape ten blbeček, že neděla pro trnky brnky...https://www.facebook.com/sh coare/v/1Evn6Fj5Mw/
      Velkamedvědice
  •  
    28.06.2026 15:49

    https://medium.seznam.cz/clanek/yesenicak-hrozni-jsme-dav-ukazal-macinkovi-jeho-skutecnou-cennost-vypiskani-ve-straznici-jako-vysvedceni-291594#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=blogy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
    Velkamedvědice
  • Panoptikum 37 let po
    28.06.2026 11:23

    Bývalý soudruh Baxa který odsuzoval za nelegální přechody hranic, úkoluje bývalého soudruha Babiše aby vzal bývalého soudruha Pavla na schůzi zavileho imperialistickeho nepřítele NATO
    vencazmoravy
    • Re: Panoptikum 37 let po
      28.06.2026 17:09

      Možná , pokud by ses pokusil o objektivitu, shledal bys, že jediní dva z třinácti, co se postavili proti, byli právě Pavlovi koně.
      Velkamedvědice
    • Re: Panoptikum 37 let po
      28.06.2026 12:37

      www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/zbrojari-a-kampan-turek-odkryl-motiv-pavlova-tlaku/
      Kočičák
  • opis z FB
    27.06.2026 11:15

    eště k Petru Macinkovi a jeho slovech o ústavním puči a proč jsou slova ministra zahraničí nebezpečná. Omlouvám se za občanskou nauku, ale spoustu lidí v Česku v tomto předmětu propadá. Ústavní činitel by neměl označovat předběžné rozhodnutí Ústavního soudu za „pokus o ústavní puč“, protože tím BEZ důkazů zpochybňuje kompetence a legitimitu Ústavního soudu a oslabuje důvěru veřejnosti v právní stát. V demokratické zemi je normální, že spory o výklad Ústavy řeší Ústavní soud. Nemusíme s jeho výrokem souhlasit, ale označovat výkon jeho ústavní pravomoci za „puč“ je krajně vyhrocené politické prohlášení. V případě Macinky nepodložené argumenty. Proč je to nebezpečné? Oslabuje to důvěru veřejnosti v soudy. Lidé mohou ze slov vysokého ústavního činitele nabýt dojmu, že soudní rozhodnutí nejsou výsledkem práva, ale politického boje. Tento pocit u řady občanů s nekritickým myšlením Macinka vyvolal. Snižuje ochotu respektovat rozhodnutí soudů. Pokud jsou soudci popsáni jako aktéři „puče“, část veřejnosti může považovat jejich rozhodnutí za nelegitimní. Místo věcné právní debaty vzniká konflikt, v němž jsou instituce označovány za nepřátele. Což se teď děje mezi spoustou voličů současné koalice. Demokracie stojí na tom, že zákonodárná, výkonná a soudní moc se vzájemně kontrolují. Když člen výkonné moci označí výkon pravomoci soudu za „puč“, zpochybňuje samotnou vyváženost demokratických institucí a roli soudní moci i její nezávislost.. Poškozuje mezinárodní pověst země. Veřejné útoky vrcholných politiků na nezávislost soudů jsou v demokratických zemích vnímány jako známka útoku na právní stát, což může ovlivnit důvěru partnerů i investorů. To samozřejmě neznamená, že politici nesmějí kritizovat soudy. Kritika je v demokracii legitimní, pokud je věcná. Petr Macinka selhal a skutečně by bylo na místě, aby jako ministr skončil. Ovšem stěží jej odvolá premiér Babiš, který je ve zpochybňování soudů a jejich nezávislosti skutečným přeborníkem (viz Čapí hnízdo). edit - (díky Iveta Pekárková) Signifikantní je, že když stejný Ústavní soud posvetil pred volbami, že Okamurova koalice nemusí dosáhnout procenta dle zákona, tak to bylo v pořádku a nikdo, komu to zásadně vadilo jako mne, se proti tomu neohrazoval. Provokace, drzost, nehoráznost, arogance, pomsta, rozvrat - to je program současně koalice.
    Velkamedvědice
    • Re: opis z FB
      27.06.2026 16:13

      Právní řád České republiky a všech civilizovaných zemí je založen na principu dělby moci mezi tři základní složky: zákonodárnou, výkonnou a soudní. Cílem je zabránit soustředění moci v jedněch rukou a zajistit vzájemnou kontrolu státních orgánů. ###Zákonodárná moc (Parlament ČR) vytváří zákony. ### Výkonná moc (vláda, úřady a prezident v rámci svých pravomocí) zákony provádí a řídí chod státu. ### Soudní moc (soudy) rozhoduje spory, chrání práva občanů a kontroluje, zda jsou zákony a rozhodnutí státu v souladu s právem. ###Vzájemná rovnováha těchto tří mocí je základem demokratického právního státu a chrání občany před zneužitím státní moci.
      VenkovskyZahradkar
    • Re: opis z FB
      27.06.2026 15:50

      www.facebook.com/reel/1562704401917335/
      Kočičák
      • Tu prasárnu, jak zahrát
        27.06.2026 16:49

        na city primitivů, sem od toho Klausova šulina viděl- Kdo ení úplný deb.l ví, že projednávatb po sumitu, jestůo na něj preziden tpo jede, je tristní. A tohle narcistické hovado neustále napadá ustavní činitele, ustavní soud a podobně. Malý zamindrákovanž de.il. To mu to nejmenová přišlo vhod. Takové trumpovo hovádko to je.
        Velkamedvědice
        • Re: Tu prasárnu, jak zahrát
          27.06.2026 16:50

          ,,nejmenovaní Turka
          Velkamedvědice
          •  
            27.06.2026 17:46

            Kdyby byl frajer, tak shodí vládu :)
            kočák
            • Jasně
              27.06.2026 18:28

              vyhodit STBáky a komouše !! A z Hradu zmetka co přísahal komunismu pak otočil a přísahal kapitalizmu - stará byla politručkou . Sv.ně,kam se podíváš. Věříte tomu , že nejsou nasazený z SSSR ? Dovedou se krýt i desítky let a nakonec dostanou Řád Sovětského Svazu . VIZ Pavlík Minařík - kdo nezná , vyhledejte ! Češi byli a jsou připosr.ný.
              luk
              • Re: Jasně
                28.06.2026 4:27

                https://www.facebook.com/reel/2069160540618542/
                Kočičák
              • Re: Jasně
                27.06.2026 20:21

                https://www.youtube.com/watch?v=pSRX1xBqg5U
                Velkamedvědice
  • To už je k smíchu, jak teď jen to vymyslet, aby Dánsko nebyl Islámábád :)
    26.06.2026 11:47

    Dánsko je historicky luteránská země a bití zvonů je pevnou součástí tamní kultury. Právníci tak nyní vymýšlejí formuli, která by technicky zakázala ampliony a reprodukovaný lidský hlas, ale zachovala výjimku pro zvony. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jsem-v-dansku-nebo-v-islamabadu-dansky-ministr-sokoval/r~aaa299b6c8554872a1ba69fd87f0377c/?utm_source=volnyHP&utm_medium=zpravodajstvi&utm_campaign=zpravy.aktualne.cz&utm_content=zpravodajstvi
    Bloody fox
  • Hornochová-Jestli Babišovi poradí....
    24.06.2026 17:11

    Existují i rozsáhlá daňová osvobození, ať už při prodeji firem nebo podílů a cenných papírů… Ano, a stát kvůli tomu přichází o skutečně velké peníze. Objem nezdaněných příjmů z těchto transakcí dosahuje stovek miliard korun ročně. Osvobození fyzických osob se přitom týká i investičních nemovitostí nebo nově kryptoměn po splnění časových testů. Máme příliš nízké zdanění kapitálových příjmů v porovnání s neúměrně vysokým zdaněním příjmů zaměstnanců. To považuji za jednu z hlavních slabin českého systému.
    kočák
  • Brusel žádá zastavení dotací firmám Andreje Babiše. Týká se i SynBiolu a Hartenbergu
    24.06.2026 12:20

    Evropská komise požádala řídicí orgány programů EU, aby zastavily proplácení unijních peněz firmám premiéra Andreje Babiše (ANO). Výslovně se to týká i holdingů Synbiol a Hartenberg. Reakce Bruselu přišla den poté, co server Neovlivní.cz informoval o chystaném daňovém zvýhodnění zdravotních programů, na nichž mohou vydělat kliniky pod Babišovým SynBiolem. https://nasetema.cz/domaci/brusel-zastaveni-dotaci-babis-synbiol-hartenberg/27083/?utm_campaign=hp_feed&utm_medium=seznam_distribuce&utm_source=www.seznam.cz#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context
    VenkovskyZahradkar
    • to nejde
      24.06.2026 12:24

      co by ten "tata" lidu "uspěšný" podnikatel, zaměstanavatel tolika lidí ( to neva, že 70% jsou z mongolska a ukrajiny ) dělal kdyby měl najednou bez dotací roční ztrátu 3 mld, co by chudák dělal ? :o)
      Mike -Green D. is killing Europe
      • Re: to nejde
        24.06.2026 16:41

        Musel by to prodat nebo hodit bankrot.
        VenkovskyZahradkar
  • „Má zadlužený Agrofert a ohlupuje lidi.“ Exguvernér ČNB vrací Babišovi tvrdý úder
    24.06.2026 12:15

    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ma-zadluzeny-agrofert-a-ohlupuje-nase-lidi-byvaly-guverner-cnb-vraci-babisovi-uder/r~aaa29f17e37aad6c9928539c43ee3b7d/?utm_campaign=hp_feed&utm_medium=seznam_distribuce&utm_source=www.seznam.cz#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=int1&dop_req_id=lgwTSGi1z3F-202606241006&dop_id=275583089
    VenkovskyZahradkar

Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data