Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Tonoucí býk se i stébla chytá

Tonoucí býk se i stébla chytá

16.8.2010 18:17

Argumentů pro rally akcií v rozvinutých ekonomikách v druhé polovině roku můžeme v prostředí evidentního zpomalování nalézt několik. Mezi ty, nad kterými má smysl se zamýšlet, patří zejména: disproporce mezi vývojem ekonomiky a zisky, vývoj nejistoty,

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  18.8.2010 19:51

  Hezké, obzvláště poslední **odstavec - jestlipak si ho berou Prechterovci k srdci? ;-)
  Kalka.
 • Není to sice původní, ale ...
  17.8.2010 8:59

  "Avšak proti uvedeným tvrzením stojí výsledky výzkumů psycholožky Jajdu Promliko, která zjistila, že doporučení působí hlavně na blondýnky, čtenářky Kosmopolitanu a muže nosící růžové košile. Odhalila také souvislost mezi typem snídaně a pravděpodobností chování dle doporučení: Snídáte-li korflejky je pravděpodobnost nejvyšší, snídáte-li míslí je nižší, snídáte-li chleba s máslem a kafe, je riziko velmi malé, snídáte-li frťana šlivovice a startku bez filtru riziko je menší než malé."
  /eye/
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data