Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Webinář už dnes: První kroky s obchodní platformou WebTrader a aplikací Patria MobileTrader

Webinář už dnes: První kroky s obchodní platformou WebTrader a aplikací Patria MobileTrader

13.02.2019 10:14
Autor: Redakce, Patria.cz

Pro úspěšné investování na finančních trzích je klíčové dobré složení portfolia. Ale i investor s nejlepším citem pro výběr akcií, pokud chce investovat sám přes internet, potřebuje dobře ovládat obchodní platformu, přes kterou obchoduje. V úvodním díle jarní série webinářů Patria Finance, který se uskuteční již dnes od 16:30 hodin, se zaměříme na první kroky v obchodní platformě WebTrader i mobilní aplikaci Patria MobileTrader.

Dozvíte se základní informace o platformě WebTrader, o jejím fungování a využívání. Zároveň si ukážeme, jak zadat nákupní či prodejní pokyn, zobrazit detail svého portfolia, a také některé praktické tipy. 

Následně se zaměříme na ovládání mobilní aplikace Patria MobileTrader. Projdeme, jak mobilní aplikaci stáhnout, spárovat, individuálně nastavit a ovládat.

Na své si tedy přijdou primárně začínající investoři, nicméně i zkušení obchodníci mohou objevit funkčnosti, které jim pomůžou usnadnit a zefektivnit správu jejich portfolia.

Na webináře se stále můžete registrovat. Stačí zavolat na telefonní číslo 221 424 240. Těšíme se na Vás! Webinářem Vás provede makléř Patria Finance Ondřej Doležal. Další informace na odkaze zde.

Odkazy:

Obchodní platforma WebTrader

Mobilní aplikace Patria MobileTrader

Webináře Patria Finance

 

Váš názor
 • A pro úspěšné ulovení
  13.02.2019 10:48

  Já bych řekl, že 1,5% u spot kurzu je celkem normální. Ukaž mi banku, která má spot kurz menší než 1,5%. V bankách je běžně spot 2,5-3%. Pokud víš o online traderovi s výhodnější měnovou konverzí, tak ho prosím uveď.
  T.Z.
  • Poplatky
   13.02.2019 12:05

   Moje banka /asi nemohu jmenovat/ mi konverzi provádí za aktuální kurz (samo se nebavíme o konv. 100 Euro že ) :o)
   Mike
 • A pro úspěšné ulovení
  13.02.2019 10:18

  nových klientů by zase nebylo špatné alespoň srovnat poplatky s konkurencí když už ne překonat směrem dolů :o) zvláště 1,5% za převod z jedné měny do druhé je extrém, to není ani v bance natož u online tradera
  Mike
  • Re: A pro úspěšné ulovení
   13.02.2019 10:52

   Nemohu než souhlasit. Poplatek za obchod např. EU akcií (16.90E/obchod) je vysoký, úročení čerpání úvěru tzv. margin (8%+ p.a.) je nepřiměřeně vysoké, poplatek za směnu měn (1.5% z objemu) je šílený. Toto je zkrácený ceník Patrie. I na trhu v ČR však existují alternativní služby.
   Pásek
   •  
    13.02.2019 12:11

    "Nechápu" co tady řešíte. Každý má možnost si vybrat přes koho bude obchodovat. Například Kalka je s poplatky spokojena. :o)
    Lišák
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data