Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Přední američtí ekonomové varují Kongres, aby se neukvapoval

Přední američtí ekonomové varují Kongres, aby se neukvapoval

26.9.2008 11:04

Více než 150 prominentních amerických ekonomů včetně tří nositelů Nobelovy ceny, naléhá na Kongres, aby pozdržel přijetí plánu na záchranu finančních trhů v hodnotě 700 mld. USD, dokud nebude podrobněji prostudován. V dopise s datem 24.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • tak co?
  26.9.2008 14:58

  schválí neschválí??
  míra
  • Re: tak co?
   26.9.2008 15:05

   otazka zni spis, jestli schvalit musi nebo ne. Myslim, ze musi.
   hm
   •  
    26.9.2008 15:11

    já si taky myslim že musí, ale podle mě se ještě budou nějakou dobu hádat......ono taky je o čem...
    mila69
 • ekonomove...chacha
  26.9.2008 12:24

  a copak, ze by se predni us ekonomove uz probudili?
  hm
 •  
  26.9.2008 11:44

  Jestliže dnes FBI šetří hospodaření finančních bosů velkých fin.institucí,je to s křížkem po funuse.Ostatně,neškodilo by,podívat se i na prstíky pana GW Bushe a jeho zajímavé kontakty s arabskými šejky,kteří, kromě jeho party ,na irácké nafty jistě vydělaly,byť i nepřímo.Jaký pán,takový krám.A evropa si jistě uvědomuje plížívý US parasitismus!!!
  m
  • ano mas recht...
   26.9.2008 12:00

   Po dlouhý době příspěvek, který přesně vystihuje dobu... Ano G. W. Bush je člověk, kterému jsou blíže peníze Arabáků než vlastní lidi, když přišla Katrina, ani ho moc nezajimalo co budeme s tema cernejma v New Orleans, ale jakmile jsou ohrozené investice spřátelených čmoudů ze zálivu tak se snaží seč můžu. Pomoc 700 mld není pomoc amer. lidu, obyčejný amík většinou nemá nic a platí hypotéku. Pomoc kterou chce poskytnout vláda US je pomoc několika bankám, kde mají šmoudi ze zálivu velký vliv. Proč nezkrachovala CITY? Odpověď jsou tam akcionáři čmoudi, kteří tam nalili své prachy jako prioritní kapitál za 11%!!!! Tzn. oni si nenechají padnout své investice no a teď zůstanou na trhu jenom banky pod vlivem čmoudů a asijského kapitálu (např. UBS). Tak že to co bylo skutečně Americké je fuč, tomu nikdo nepomohl, ale banky které jsou pod vlivem zahr. kapitálu hlavně ropnejch čmoudů jsou relativně v klidu přežijou a navíc jim Bushova administrativa pomůže. Kromě čmoudů jsou zde velké židovské rodiny, které se snaží na dané situaci také profitovat...
   Venda
   • přesně
    26.9.2008 12:58

    Oba dva jste zjevně moc vzdělaní a inteligentní. Taky jste v pohodě, to je vidět... :) že ano ?
    Bo
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data