Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Apple – Komentář Patrie k výsledkům za F2Q12: Údiv pokračuje a akcie mají, kam růst

Apple – Komentář Patrie k výsledkům za F2Q12: Údiv pokračuje a akcie mají, kam růst

25.04.2012 13:56
Autor: Branislav Soták, Patria Finance

Tak a je to tady zas; Apple opět pohodlně předčil očekávání trhu na všech úrovních, načež akcie v pre-market fázi posilují až o 9 % na hladinu 610 USD.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • počteníčko
  26.04.2012 3:53

  tady se nálada a doporučení mění jak to počasí v dubnu. Nejdřív jsou akcie přehřáté a bude pokles pak, že se vůbec nejedná o překvapení a každý to očekával, že akcie applu vyskočí o 9% a nakonec že zítra půjdou stále nahoru protože pochopitelně mají spoustu místa k dalšímu růstu. Hmm. To je stejně těžké jako předvídat včerejší počasí. To bych si taky troufl a dokázal taky i za poloviční peníze. Ještě štěstí že mám jiné zdroje a informace. Zdalipak naši odborníci take vrací peníze za nepovedené rady, jako se musí vracet peníze za zmetky.
  skisan
  • Re: počteníčko
   26.04.2012 14:41

   je zvláštní, jak velice specifický sektor dokáže krátkodobě ovlivňovat investory. To, že Apple má excelentní výsledky vůbec nesouvisí s ekonomikou, Apple nevytváří nové pracovní místa. Apple není stavebnictví, Iphonu se nenajíte a iPad není automobil. Apple je trendy a koupí si jej i sociálně slabý jedinec jen proto, aby byl in. Trochu mě znervózňuje, že sílí extrémistikcá levice, která je schopna nejen země, ale i celé kontinenty zadlužit a položit, jsem nervózní, že nejedou hutě, že nefunguje stavebnictví, zdražují potraviny a všichni jsou zadlužení, takže to nebude mít kdo nakoupnout...
   Oliwer
   • kazda zeme ma něco
    27.04.2012 6:54

    přece nemuže být všechno soustředěno na jednom miste. To vi každý dobrý voják. To by se to pak nepříteli, hlavně tomu třídnímu, snadno do nás strefovalo. Proto to musí být rozmístněno pravidelně po světě. Někde jedou ty hutě, stavebnictví a bankovní system a někde jinde jako o nás se zdražují potraviny, neni práce a všichni jsou zadluženi. My jsme si to bohužel zařídili tak aby jsme byli na tom druhem míste. To že u nás nejedou hutě nefunguje stavebnictví neznamená že je to tak všude. Jenže on nám ty hutě sem nikdo jiný rozjet neprijede a my na to nemáme. Proto se tady zdražuje a ten kdo na to má, tak se raději zbalí a zmizí tam kde to funguje, než se tady vvstavovat riziku že mi to zase někdo znárodní jak se k tomu začíná pomalu schylovat.
    arcos dorados
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
Cintas Corp (08/20 Q1, Bef-mkt)
General Mills Inc (08/20 Q1, Bef-mkt)
9:30DE - PMI v průmyslu
10:00EMU - PMI v průmyslu
10:30UK - PMI v průmyslu
14:30CZ - Měnové jednání ČNB, zákl. sazba