Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Eurostat: České domácnosti platí za plyn méně než lidé v okolních zemích

Eurostat: České domácnosti platí za plyn méně než lidé v okolních zemích

27.6.2007 12:45
Autor: ČIA

PRAHA (ČIA) - Domácnosti v České republice platily v lednu letošního roku v průměru 7,94 eura za GJ zemního plynu, což je méně než v sousedních zemích. Německé domácnosti platily 13,97 eura za GJ plynu, rakouské 10,98 eura, slovenské 9,

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  • Zavádějící a neadekvátní názvy článků
    28.6.2007 7:49

    Vaše nadpisy článků jsou naprosto zavádějící.Současně i odporují realitě a historii stavu energetiky země. Jestli budou v banánové republice tamní lidé platit banány ve stejné ceně jako v ČR, bude to donebevolající zrovna tak,jako když chcete mermomocí porovnávat cenu energií v sousedících zemích s ČR.Proč neporovnáváte výdělky,kupní sílu, důchody? Na Temelín se dávalo vše co bylo možné po mnoho let,občané ČR poukazovali na to, že jim chybí věci pro občany okolních států naprosto triviální a běžné.Ale bylo jim slibováno, že "PAK" na tom budou zase oni lépe s cenou elektřiny než v sousedních zemích a to ostatní triviál.rázu si budou moci dopřát.Výroba elektřiny je státní podnik a nemůže a ani nesmí měřit stejně s odbyt.cenou pro jiné země.
    Ing.Zdenka Janská
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data