Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Silná koruna versus česká ekonomika...Online rozhovor s předsedou Asociace exportérů Jiřím Grundem - dnes od 14:00!!!

Silná koruna versus česká ekonomika...Online rozhovor s předsedou Asociace exportérů Jiřím Grundem - dnes od 14:00!!!

30.06.2008 9:21
Autor: 

Česká koruna neustále láme rekordy a čeští exportéři naříkají. Ohrožuje silná měna českou ekonomiku, export a podnikání? Co lze proti tomu dělat? Jak daleko to ještě může zajít? O těchto a dalších otázkách můžete diskutovat přímo s předsedou Asociace exportérů Jiřím Grundem!

Pan Grund poskytne serveru Patria.cz exkluzivní rozhovor. Půjde o rozhovor v reálném čase přímo na našich webových stránkách, proto se ho budete moci zúčastnit i Vy! Online rozhovor bude probíhat v pondělí 30. června od 14:00 do 15:00 hodin na stránkách www.patria.cz, otázky bude možno klást již několik minut před začátkem rozhovoru.

Ing.Jiří Grund (59 let) je podnikatel, spolumajitel rodinné firmy GRUND a.s., která vyrábí koupelnový textil. V roce 1995 získal titul Nejlepší podnikatel roku, v letoším roce se umístil na 4.místě v soutěži o Manažera roku 2007 a získal titul Vynikající manažer střední firmy (do 250 zaměstnanců). Firma GRUND je od roku 2002 vždy v žebříčku 100 nejlepších firem. Jiří Grund založil a předsedá Asociaci exportérů ČR a Česko-arabské podnikatelské rady, je prezidentem Saúdsko- a Libanonsko- českého hospodářského výboru, prezidentem Golf club Mladé Buky a jednatelem Golf Club u Hrádečku. Má dvě děti, syny Jana a Jiřího, kteří jsou spolumajiteli firmy a jednateli společnosti GRUND a.s. a Golf clubu, manželka je rovněž spolumajitelkou a jednatelkou společnosti GRUND a.s.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
14.02.2026
9:05Víkendář: Existuje evropská dluhopisová páka na Spojené státy?
13.02.2026
22:02Wall Street konečně přerušila pokles  
17:12Rozvíjející se trhy a rotace od Spojených států
15:45Americký cloud vládne Evropě. Tržní podíl domácích hráčů je pod 15 procenty
14:57Inflace v zámoří dál ustupuje, prostor pro nižší sazby se zvětšuje
14:22Perly týdne: Kryptozima a čínská AI strategie
12:38Traders Talk: Trhy dále klesají. Kde hledat příležitosti a co může trend otočit
12:08Po výprodeji má šanci trhy uklidnit inflace. Nervozita kolem technologií však neutuchá  
11:38Česká inflace klesá kvůli energiím, rozevírají se nůžky uvnitř služeb
10:08Rivian překvapil investory: hlásí první roční hrubý zisk a razantně navýší dodávky
8:52Rozbřesk: Koruna čeká na finální výsledek inflace, averze k riziku před americkou inflací roste a pomáhá dolaru
8:51CSG má investiční rating, Amazon vynesl své satelity do vesmíru a evropské futures jsou v zeleném  
6:01BlackRock věří rozvíjejícím se trhům, Gabeli Funds považuje valuace technologií za rozumné
12.02.2026
22:02Americké akciové indexy čelí výprodejům  
17:21CSG získává investiční rating Baa3 od Moody's, výhled zůstává stabilní
17:17Zlato, akcie a vliv AI na bezpečné přístavy
16:06Výsledky Nebiusu skončily pod odhady Wall Street, neocloudová firma ale slibuje silný rok
15:32Obchodní dohoda mezi EU a Indií: Dopady na Česko a Evropu
13:52Krugman o kryptoměnách, prodávání Ameriky a novém zlatu
12:15Čína se zbavuje amerických dluhopisů, trh je však absorbuje a zůstává stabilní

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data