Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
ČEZ - KBC/Patria mění cílovou cenu

ČEZ - KBC/Patria mění cílovou cenu

22.8.2008 14:00

Lepší než očekávané výsledky ČEZu za 2Q08 spolu se změnou našeho odhadu ohledně vývoje makroekonomických determinantů cen energií nás přimělo zvýšit prognózu zisku. Ovšem rostoucí náklady na kapitál ponechaly naši valuaci téměř beze změny.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • a proč nenapíšete zásadní informaci
  4.9.2008 22:53

  se ČEZ dostal do sestupného trendu a bude hodně hodně padat? Zvýšená prognóza zisku při poklesu cen ropy??? To není dobře napsané... to si klienti a klientky Patrie nezaslouží.
  Shiroko
  • Re: a proč nenapíšete zásadní informaci
   4.9.2008 22:59

   Protože tohle je fundamentání rozbor,nikoliv technický.Tedy nemá to co dělat s okamžitým nákupem či prodejem.Je to nástin v řádech let.
   Vašek
 • promiňte
  22.8.2008 16:15

  cena eleektřiny pro rok 2009 76,5 EUR/MWh a pro rok 2010 72,3 EUR/MWh??? To přece nemůžete myslet vážně! Toto je ukázka jak lze manipulovat s fundamentální hodnotou! Kdyby jste alespoň napsali, že vzhledem k současnému vývoji jste s cílem 1410 díky odhadu cen elektřiny silně konzervativní a že pokud se bude elektřina vyvíjet jako doposud je velmi pravděpodobné, že elektřina v roce 2010 bude minimálně na úrovni 80 EUR/MWh a to bude znamenat cílovku okolo ....
  Michal
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data