Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Kuchařka na řecký salát (analýza Patrie)

Kuchařka na řecký salát (analýza Patrie)

28.4.2010 14:29
Autor: Research, Patria Finance

Situace kolem Řecka se může zdát poněkud nepřehledná. Získat důležité informace a vyznat se v nich nemusí být triviální a následující shrnutí by to mělo částečně ulehčit. Zásadní informací z krátkodobého pohledu je, že Řecko bude muset 19.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  • default
    28.4.2010 15:05

    Citizens of Germany, Finland etc - Oh Dear! You have, been sold-out by your leaders ............. the credibility of the EUROZONE would be GREATLY ENHANCED if Greece were allowed to default/restructure .........it is simply not feasible to continue on the current policy paths for much more than a few qtrs.............EVERYWHERE seem to have decided that the only way out of the hole is MORE DEBT, MORE DEBASEMENT, MORE BAILOUTS, ugly INFLATION and/or even uglier STAGFLATION, FAKE AUSTERITY, ZERO STRUCTURAL ECONOMIC REFORM, & MINIMAL REGULATORY REFORM............... We are trapped in some horrendous Keynesian/monetarist nightmare, where policymakers, aided/abetted/advised by their buddies in the media, in the lobbyist cabal and in financial system, have YET AGAIN decided to go down the route which merely delays the problem/pushes it down the road, but which virtually guarantees that when the NEXT bubble collapses (I assume it will be the Global Government Debt/Bond Bubble and/or the Global Fiat Money/Paper Money/FX Bubble), there is NO pleasant way back. .............. When this bubble bursts, I really do think 08 will look like a picnic.
    SKF
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data