Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Erste – UBS radí koupit, druhou polovinu roku vidí jako zlom pro růst úvěrů a pokles rizik bank v CEE

Erste – UBS radí koupit, druhou polovinu roku vidí jako zlom pro růst úvěrů a pokles rizik bank v CEE

11.6.2010 9:04

Aktualizováno (9:39) Analytický tým banky UBS nabídl optimistický výhled na vývoj titul rakouské bankovní skupiny Erste Group Bank. Důvodem mu je očekávání nižších nákladů na krytí rizik a očekávaný růst úvěrů.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  11.6.2010 11:06

  Co se stalo s akciemi CETV.Ještě snad před deseti dny se koupaly ve slávě všelijakých doporučení a zvýšení ratingů atp.Již tehdy jsem ze žertu napsal,však ony zase brzy spadnou!A hle již jsou dole.Inu,na burze je možné vše a někdy i ještě více.Takže pozor,milý malý akcionáři na "doporučení" ohledně slavné erste,to je totiž velmi nevyzpytatelná dáma,a hlavně je ve Vídni,kde nevíš dne ani hodiny.
  BOB
 •  
  11.6.2010 10:17

  Co jest informace?Informace je důležité sdělení,které v momentě uveřejnění je již bezcenné.V tom tkví výhoda těch,kteří se k těmto sdělením dostávají před jejich uveřejněním.
  ted
 •  
  11.6.2010 10:10

  ÚVAHA:Co jest burza??Burza je společenská hra s akciemi.Účelem této hry je zisk a hnací silou burzy je volatilita akcií.Vše ostatní tj.analyzy,pol.a ekon.informace jsou služebnici burzy.Je burza objektivní a nezávisla..tvrdím,že není,nýbrž je řízená úzkou skupinou lidí,kteří využívají,či spíše zneužívají výše uvedeného služebnictva.Objektivizace burzy lze realizovat pouze ASŘ,nastaveným na relevantní informace.Takže milý malý hráči až do té doby jsi pouhou hříčkou burzovní mafie a bud tedy opatrný,lstivý a hlavně se drž zásady:CO JE DOMA TO SE POČÍTÁ!!!
  UNCLE JOE
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
AvalonBay Communities Inc (09/16 Q3, Aft-mkt)
Luxottica Group SpA (09/16 Q3)
1:50JP - Zahraniční obchod, mld. JPY
2:30JP - PMI v průmyslu
7:00Koninklijke Philips NV (09/16 Q3)
9:30DE - PMI v průmyslu
10:00EMU - PMI v průmyslu
12:55VF Corp (09/16 Q3)
13:30Kimberly-Clark Corp (09/16 Q3)
13:30Sandvik AB (09/16 Q3)
13:30T-Mobile US Inc (09/16 Q3)
22:05Visa Inc (09/16 Q4)