Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Event marketing jinak

14.9.2006 11:36
Autor: 

V srpnu vstoupila na český trh nová společnost Business Events Group. Business Events Group (BEG) je event marketingová firma specializující se na vytváření zázemí pro vznik nových obchodních příležitostí formou exkluzivního profesionálního eventu.

Vizí společnosti je systematicky budovat a udržovat vazby svých klientů s jejich obchodními partnery nebo zákazníky, umožnit navázání a výměnu kontaktů a zkušeností v rámci domácího a zahraničního trhu. Jako nástroj agentura vytvořila pět produktových řad, z nichž každá je zaměřena na konkrétní oblast rozvoje obchodních ale i mezilidských vztahů.

* Corporate benefits
* Gourmet gastronomy
* Incentive programs
* Sport events
* Special events

Jednotlivé projekty zahrnují špičkovou zážitkovou gastronomii v rámci celého světa, programy osobního rozvoje, incentivní programy, sportovní programy, relaxační a wellness programy, teambuildingové a outdoorové aktivity a kompletní cateringové služby. BEG poskytuje profesionální marketingovou podporu každému projektu (3D, hostessing, DTP, produkční služby, špičkový catering).

BEG vytváří prostor pro netradiční komunikaci, kdy neformální prostředí a hluboké emotivní zážitky pomáhají překonávat existující bariéry, podporuje pocit vzájemné důvěry mezi partnery. V tomto směru je BEG skutečně inspirující společnost.

Kromě produkce společenských či VIP eventů, Business Events Group zajišťuje také exkurze do úspěšných obchodních společností a výrobních firem u nás i v zahraničí, za přítomnosti klíčových zástupců managementu navštívené společnosti, setkání s důležitou osobností z oblasti byznysu, politiky, kultury a podobně předem domluvenou formou (V.I.P. večírek, workshop, obchodní oběd, tisková konference, video konference...).
Pro zajištění svých akcí využívá BEG exkluzivní prostory svých smluvních partnerů.

Kontakt:
Národní 60/28
110 01 Praha 1
Tel.: +420 221 105 207
www.businessevents.cz

e-mail: info@businessevents.cz
(Komerční prezentace)


Váš názor
  • 14.9.2006 15:25

    oni vstupují na burzu nebo co ? :-)
    toshi
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
10:00DE - Index podnikatelského klimatu Ifo
10:30UK - HDP, q/q
14:30USA - Objednávky zboží dlouh. spotřeby, m/m
16:00USA - Index spotř. důvěry Mich. university