Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Nejrychlejší data ze SPADu - hloubka trhu, vývoj cen, real-time data!

Nejrychlejší data ze SPADu - hloubka trhu, vývoj cen, real-time data!

5.5.2011 10:11
Autor: Redakce, Patria Online

Sledujte spolu s námi dění na pražské burze v online režimu. Největší obchody probíhají v segmentu SPAD burzy, k dispozici je i tzv. hloubka trhu, tj. nákupní a prodejní příkazy tvůrců trhu seřazené od nejlepších kotací. Kromě toho samozřejmě monitorujeme i vývoj cen akcií v KOBOSu, kde probíhají automatické obchody členů burzy podle příkazů individuálních klientů. Dokonce i zde je možné pozorovat hloubku trhu. 

Nejrychlejší data z pražské burzy v reálném čase poskytuje Patria Online zdarma, stačí se jen zaregistrovat. Registrace je pouze formální krok požadovaný mj. pražskou burzou, který Vám však umožní přístup k dalším informacím Patrie zahrnující například zasílání zpravodajství e-mailem, přístup k plnému znění článků z Monitoringu médií, do personalizované stránky Moje Patria, do Moje portfolio, Oblíbených titulů atd.

Aktualizace dat probíhá automaticky pomocí unikátní „push“ terminálové technologie. Obrázky níže jsou ilustrační, kliknutím na ně se dostaneme na příslušnou online stránku.

SPAD online:

 Scrshot Akcie online 2011

Hloubka trhu akcie:

 Scrshot Hloubka trhu 2011

Přehled aktivity na trhu - všechny uzavřené obchody:

 Scrshot prehled aktivity 2011

Detailní informace o titulu včetně všech dalších trhů (výsledky hospodaření, korporátní data, valuace, investiční doporučení, technická analýza...):

 Scrshot detail akcie 2011

Nadstavbové placené informace jako například analýzy, databanky, SMS alerty, zpravodajský servis e-mailem, monitoring médií apod. získáte v rámci služby Patria Plus / Investor Plus - zkušební období na 14 dní zdarma můžete nastavit ZDE.


Reklama
Nově na Patria.cz - obchodní signály na forexu podle technických indikátorů ADX, Williams R% a klouzavých průměrů!
Váš názor
  • Investiční doporučení
    5.5.2011 17:24

    Již 18.6.2010 jsem Vás několikrát upozornil, že většina "posledních" informací v sekci Doporučení je u českých akcií chybně, viz např.: https://www.patria.cz/akcie/CEZPsp.PR/cez/doporuceni.html Problémem je nesoulad mezi předchozím a novým doporučením, kdy předchozí je nesmyslně "kopírováno" stále jedno a to samé. Nikdo na toto upozornění nereagoval, náprava se také nekonala, takže ta chyba je tam stále :-(
    oh171
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
ARM Holdings PLC (09/16 Q3)
16:00USA - Prodeje nových domů