Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
NWR - Goldman Sachs vidí prostor pro třetinový růst titulu; proti vyšším dojednaným cenám očekávaný vývoj měn

NWR - Goldman Sachs vidí prostor pro třetinový růst titulu; proti vyšším dojednaným cenám očekávaný vývoj měn

22.7.2010 10:15

New World Resources dojednala pro třetí čtvrtletí roku vůči aktuálnímu vývoj v evropském ocelářství velmi dobré podmínky kontaktů koksovatelného uhlí a koksu.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  22.7.2010 11:43

  NWR. Zase se to prej už hatí,tvrdí Goldman.Všichni svatí,stůjte při nás v této chvíli,vždyť už i sám pán bůh kvílí nad tou snůškou věštectví.Rozumní však dobře ví,že je moudré vždycky jaksi počkat si jak je to v praxi,jak se firmě vskutku daří,dobře či zle hospodaří.Neboť každičký ví ,že skutečnost vše ukáže!!!!
  TED
 •  
  22.7.2010 11:20

  NWR ten říká koupit,ten zas nekupovat,ten třetí ano čtvrtý opět ne,Jak tedy jeden má se chovat???když jejich výplody jsou úsměvné!!!Já,pánbů ví, si chutnou vezmu kávu a řeknu jim "NECHTE TO KOŇOVI,TEN MÁ VĚTŠÍ HLAVU.
  BOB
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
ARM Holdings PLC (09/16 Q3)
16:00USA - Prodeje nových domů