Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
NWR - Goldman Sachs vidí prostor pro třetinový růst titulu; proti vyšším dojednaným cenám očekávaný vývoj měn

NWR - Goldman Sachs vidí prostor pro třetinový růst titulu; proti vyšším dojednaným cenám očekávaný vývoj měn

22.7.2010 10:15
Autor: Josef Němeček, Patria Finance

New World Resources dojednala pro třetí čtvrtletí roku vůči aktuálnímu vývoj v evropském ocelářství velmi dobré podmínky kontaktů koksovatelného uhlí a koksu.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 •  
  22.7.2010 11:43

  NWR. Zase se to prej už hatí,tvrdí Goldman.Všichni svatí,stůjte při nás v této chvíli,vždyť už i sám pán bůh kvílí nad tou snůškou věštectví.Rozumní však dobře ví,že je moudré vždycky jaksi počkat si jak je to v praxi,jak se firmě vskutku daří,dobře či zle hospodaří.Neboť každičký ví ,že skutečnost vše ukáže!!!!
  TED
 •  
  22.7.2010 11:20

  NWR ten říká koupit,ten zas nekupovat,ten třetí ano čtvrtý opět ne,Jak tedy jeden má se chovat???když jejich výplody jsou úsměvné!!!Já,pánbů ví, si chutnou vezmu kávu a řeknu jim "NECHTE TO KOŇOVI,TEN MÁ VĚTŠÍ HLAVU.
  BOB
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data