Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
EURUSD - Denní a intradenní výhled: Odpolední markodata by dolaru mohla dodat sílu

EURUSD - Denní a intradenní výhled: Odpolední markodata by dolaru mohla dodat sílu

03.07.2014 9:40
Autor: Jan Kovalovský, Patria Finance

Měnový pár se dnes pohybuje pod hladinou denního pivotu na 1,3663 EURUSD. Oscilátor relativní síly RSI se pohybuje v neutrálním pásmu, kdy se blíží hodnotě 50. Parabolický trendový indikátor SAR signalizuje up-trend. Ukazatel změny trendu Fractal signalizuje také up-trend.

Denní výhled:

Preferovaný scénář: SHORT pozice. Pokud měnový pár výrazně nepřekoná úroveň denního pivotu je pravděpodobné posílení dolaru pod úroveň první podpory až k 1,3622 EURUSD.

Alternativní scénář: LONG pozice. Pokud by investoři zareagovali na zprávy z ECB impulsivně a euru by se podařilo výrazně překonat denní pivot, může ve svém růstu pokračovat opět až nad úroveň 200denního průměru na 1,3682 EURUSD.

Klíčové technické úrovně:

R2 - 1,3703
R1 - 1,3682
Pivot - 1,3663
S1 - 1,3641
S2 - 1,3622

kov

Komentář: Včerejší den přinesl výrazné zisky americkému dolaru, který se dokázal dostat zpět pod úroveň 200denního průměru, kde se držel již měsíc v kuse. Dnešní obchodní den nabitý makrodaty bude mít zřejmě opět převahu USD. S podporou makrodat a holubičí rétorikou ECB by se americký dolar mohl přiblížit k silné supportní úrovni 1,3622 EURUSD.

Intradenní výhled:

Intradenní trend se může v průběhu dne měnit a může aktuálně poskytovat jiné signály než denní analýza uvedená výše. Z povahy věci je intradenní analýza vhodná pro frekventovanější obchodování během dne. Sledujte několikrát denně aktualizovanou intradenní technickou analýzu EURUSD ZDE.Váš názor
  • denní výhled EURUSD
    09.07.2014 10:48

    Z toho co pán Kovalovký říká jsem vyhodnotil že prostě neví kam se má trh pohnout . Prostě řečeno buď long nebo snad short?? Dle mě po dnešním zasedání fedu jsou dva scénaře buď se trh bude pohybovat neutrálně (do strany) nebo půjde long .Žádny short se konat nebude .
    Libor Němec
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data