Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Petr Kasa hostem Patrie: Webinář k úpisu akcií Pilulka.cz ve čtvrtek od 13:30!

Petr Kasa hostem Patrie: Webinář k úpisu akcií Pilulka.cz ve čtvrtek od 13:30!

14.10.2020 8:51
Autor: Redakce, Patria.cz

Od 6. do 20. října probíhá úpis akcií Pilulka.cz na trh START pražské burzy. Atraktivní růstový příběh na pomezí technologií, e-commerce a farmacie aspiruje na dosud nejúspěšnější vstup na domácí akciový trh pro malé a střední růstové firmy. Podle šéfa pražské burzy Petra Koblice je zájem o akcie Pilulka.cz mezi investory skutečně enormní. Patria Finance oživení domácího kapitálového trhu podporuje nákupem akcií Pilulka.cz bez poplatku pro všechny investory bez rozdílu.

Hostem webináře Patria Finance ve čtvrtek 15. října 2020 od 13:30 bude a na vaše dotazy k Pilulka.cz odpoví spoluzakladatel Petr Kasa, společně se seniorním makléřem Patria Finance Janem Cepákem. Zajímá vás cokoli kolem Pilulka.cz? Pak neváhejte a nenechte si webinář zdarma a pro všechny bez rozdílu uniknout! Přihlašte se hned teď zde.

V průběhu webináře, který bude streamován skrze youtube, budete moci pokládat dotazy. Můžete je zaslat také předem na emailovou adresu: info@patria.cz, nejlépe s "Webinář Pilulka" v předmětu emailu.

„Chceme umožnit celé řadě i drobných investorů benefitovat na transformaci lékárenského trhu, kde je Pilulka synonymem inovátora. Od veřejné nabídky si slibujeme zajištění financování další expanze do zahraničí a technologický vývoj. Nejen poslední měsíce ukázaly, že digitalizace postupuje velmi rychle, dokonce ještě rychleji, než jsme si před několika měsíci dokázali všichni představit. Chceme jít příkladem dalším e-commerce firmám a rozhýbat kapitálové trhy v České republice,“ říká Petr Kasa, spolumajitel Pilulky.

Podrobnosti o úpisu akcií Pilulka.cz? Klikněte si pro svůj kousek!

Pilulka.cz Patria IPO akcie burza farmacie lékárna technologie inovace 

Akcie Pilulky je možné u Patria Finance upisovat bez poplatku na telefonní lince 221 424 424, případně s využitím emailu patria@patria.cz. Ještě nejste klientem či klientkou Patria Finance? Obchodní účet lze založit zdarma a online z pohodlí domova během několika minut (nebo osobně v Patria Finance či na kterékoli pobočce ČSOB). Rádi Vám poradíme na infolince 221 424 240 či emailu patria@patria.cz.

„Podporujeme vstup zajímavého příběhu na domácí kapitálový trh. Pilulka.cz je atraktivní růstová společnost na pomezí našimi klienty vyhledávaných sektorů e-commerce a farmacie. Nejen jim, ale všem zájemcům o úpis akcií Pilulky, nabízíme nákup jejích akcií bez poplatku,“ uvádí obchodní ředitel Patria Finance Jan Kovalovský

Úpis akcií Pilulka.cz trvá od 6. října 2020 10:00 do 20. října 12:00. V ten den budou zveřejněny výsledky veřejné nabídky a dne 23. října proběhne vypořádání v CDCP. 26. říjen 2020 bude prvním obchodním dnem titulu na pražské burze. Minimální cenou veřejné nabídky je 350 , maximální cenou pak 424 . Lot představuje 80 ks akcií, krokem kotace jsou 2 . Emise bude obchodovat pod ISIN CZ0009009874. Maximálním množstvím veřejné nabídky je 800 tisíc kusů akcií, z toho 500 tis. ks akcií je nových a 300 tis. ks stávajících. Valuace společnosti se při horním okraji nacenění emise dostává nad jednu miliardu korun.

Zajímá vás Pilulka.cz? Odpovědi na vaše otázky vám Petr Kasa a Jan Cepák dají na webináři již tento čtvrtek! Hledáte inspiraci pro své otázky na Petra Kasu? Podívejte se třeba na videa níže.

Proč jsou akcie Pilulka.cz zajímavé k nákupu podle Petra Kasy v jedné minutě:

Petr Kasa představuje Pilulka.cz ve dvou minutách:

Martin a Petr Kasové o Pilulka.cz během prezentace na START Day:

 

Pilulka Podcast #1: Petr a Martin Kasové o tom, jak bude vypadat lékárenství budoucnosti

 
 
 
 

Disclaimer:
Informace, které je Patria Finance povinna uveřejňovat v souladu s opatřeními proti omezení střetu zájmů se nacházejí na https://www.patria.cz/disclaimer.html. Z prodaného objemu emise Pilulka.cz získává obchodník 3 % sales fee, které je využito ke vzdělávání klientů například formou webinářů.

 
 
 
 
 
 
 

Čtěte více:

Pilulka nabídne investorům podíl na svém růstu. Jsme především technologickou firmou, říká Petr Kasa
10.09.2020 17:39
Společnost Pilulka se po své 7,5leté historii rozhodla, že vstoupí na ...
Pilulka.cz již brzy na pražské burze! U Patrie koupíte její akcie bez poplatků
05.10.2020 17:30
Svým duchem především technologická společnost Pilulka.cz zveřejnila p...
START Day živě: Pilulka.cz spouští úpis akcií. Co nového u stávajících emitentů?
06.10.2020 12:30
Pilulka.cz zveřejnila podrobnosti o vstupu na trh START pražské burzy....

Váš názor
  • Kdo z vás jde do toho?
    13.10.2020 11:30

    Na maximální upisovací ceně 424 Kč je objem 222 milionů Kč. (https://www.investicniweb.cz/news-pilulkacz-burza-zverejnila-knihu-objednavek-jsou-zadane-pokyny-za-307-milionu-kc/)
    Kočičák
Aktuální komentáře
06.08.2025
18:45Nový AI normál a současná psychologie fundamentu
17:01Průzkum Reuters: Středoevropské měny dostanou od dolaru podporu, forint ale ustoupí. Koruna zůstane na svém  
17:00Co čekat od čtvrtečních výsledků ČEZ? Pohled analytika  
16:15McDonald's odčinil první kvartál. Sází na Snack Wrap a limonády pro Gen Z
15:42JPMorgan: Svět by neměl spoléhat, že se USA po Trumpovi vrátí k nízkým clům
15:24Trump zatápí elektromobilům. Rivian a Lucid to ve druhém kvartále tvrdě odnesly
14:39Uber: Silná čísla a nový program zpětného odkupu akcií v hodnotě 20 miliard dolarů  
14:21Překonání odhadů a vylepšení výhledu vystřelují akcie Shopify vzhůru
13:57Disney zlepšil celoroční výhled zisku. Daří se streamingu a zábavním parkům
13:25Traders Talk: Trhy otřásla makrodata. Palantir překvapil výsledky, AMD ztrácí a ČEZ na čísla teprve čeká
10:45Další obrat akcií vzhůru potvrzuje růstový trend. V hledáčku zůstávají výsledky a cla  
10:36Jakub Blaha: Výsledky AMD nad očekávání, ale trh očekával ještě víc  
10:29Novo Nordisku rostly tržby nejméně za čtyři roky, firma pokračuje v žalobách kvůli levným kopiím léků na hubnutí
9:59Dominik Rusinko: Průmysl v červnu zaostal za očekáváním
9:43Stavební produkce v Česku v červnu meziročně vzrostla o 14 procent
9:38Vývoz aut pomohl vytáhnout obchodní bilanci do přebytku 26,3 miliardy korun
9:34Průmyslová výroba v ČR v červnu meziročně nepatrně vzrostla, hlavně díky autům
9:05Rozbřesk: Inflace v červenci nepřekvapila, ČNB podrží sazby stabilní
8:43Švýcarsko bojuje proti americkým clům, USA proti čínské AI a Rusko zvažuje ústupky na Ukrajině  
8:28Z uhlí na data: Staré evropské elektrárny mohou dostat druhou šanci

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
Airbnb Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
AppLovin Corp (06/25 Q2, Aft-mkt)
Beiersdorf AG (06/25 Q2, Bef-mkt)
Commerzbank AG (06/25 Q2, Bef-mkt)
Corteva Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
DoorDash Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
Duolingo Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
Dutch Bros Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
elf Beauty Inc (06/25 Q1, Aft-mkt)
Emerson Electric Co (06/25 Q3, Bef-mkt)
Energy Transfer LP (06/25 Q2, Aft-mkt)
Fortinet Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
Glencore PLC (06/25 Q2, Bef-mkt)
Global Payments Inc (06/25 Q2, Bef-mkt)
InterContinental Hotels Group PLC (03/25 Q1, Bef-mkt)
Joby Aviation Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
Lyft Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
McDonald's Corp (06/25 Q2, Bef-mkt)
MetLife Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
Occidental Petroleum Corp (06/25 Q2, Aft-mkt)
Oscar Health Inc (06/25 Q2, Bef-mkt)
Realty Income Corp (06/25 Q2, Aft-mkt)
Siemens Energy AG (06/25 Q3, Bef-mkt)
Texas Pacific Land Corp (06/25 Q2, Aft-mkt)
Uber Technologies Inc (06/25 Q2, Bef-mkt)
voestalpine AG (06/25 Q1, Bef-mkt)
Walt Disney Co/The (06/25 Q3, Bef-mkt)
Zalando SE (06/25 Q2, Bef-mkt)
Zillow Group Inc (06/25 Q2, Aft-mkt)
7:00Vonovia SE (06/25 Q2)
7:30Bayer AG (06/25 Q2)
7:30Novo Nordisk A/S (06/25 Q2)
8:00Coca-Cola HBC AG (06/25 Q2)
8:00DE - Průmyslové objednávky, y/y
9:00CZ - Průmyslová výroba, y/y
11:00EMU - Maloobchodní tržby, y/y
13:00New York Times Co/The (06/25 Q2)