Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
T-Mobile za první kvartál zvýšil zisk o třetinu

T-Mobile za první kvartál zvýšil zisk o třetinu

12.05.2005 11:15
Autor: 

Mobilní operátor T-Mobile vykázal za první čtvrtletí o 35 % vyšší zisk v porovnání s předchozím rokem. čistý zisk vzrostl na 1,5 miliardy Kč. Tržby společnost zvýšila o skoro 7 % na 6,5 mld. Kč.

Počet zákazníků T-Mobilu za poslední rok vzrostl o 10 % na 4,39 milionu, od ledna společnost registruje růst o 30 000 osob. "Nárůst zákaznické základny T-Mobile o deset procent je v souladu s očekáváním. O to více nás těší, že si stále držíme pozici jedničky v počtu paušálních zákazníků," řekl generální ředitel Roland Mahler.

(zdroj: ČTK)


Váš názor
 • ČEHO SE TEN první PŘÍSPĚVEK TÝKAL
  12.05.2005 14:56

  nějak mi nedochází souvislosti, nechápu
  • posudek
   12.05.2005 15:30

   Je to trochu parodie a černého humoru na posudek Čra+T-M,který vystavil jeden slovutný znalec na zakázku manegmentu Čra.Celý T-M ocenil na 15mld,protože očekává stagnaci telekom.sektoru.Po prodeji Oskara a Eurotelu za podstatně vyšší ceny nechce ani slyšet.Koho chleba jíš,toho píseň zpívej.Podle jeho směšně vypočítané ceny,nás teď chtějí vyvlastnit.
   vlk
 • pro odhadce
  12.05.2005 11:49

  Pane Šantrůček,co Vy na to?I když Vy asi odbornou literaturu moc nečtete,spíše výpis z banky,jestli Vám už pan Čuřín zaplatil.To je stagnace,co? Přímo ukázková.Teď už si T-M nekoupí nikdo ani za 1Kč.Je to před krachem......
  petr vlk
  • Co s nespokojenci s posudkem
   12.05.2005 12:15

   Navrhuji do obchodního zákoníku následující ustanovení: Pokud minoritář nesouhlasí se znaleckým posudkem souvisejícím s převzetím jmění a se závěry VH, která převzetí schválí, je představenstvo povinno zajistit prostory, kde by si minoritář mohl hodit špagát. Kupní cena provazu jde na vrub minoritáře. Důvodová zpráva: Minoritářům se tak umožní ukončit podílnictví ve společnosti, což zajistí vyšší efektivnost při rozhodování a koncentraci vlastnictví. Cena špagátu nebude zatěžovat náklady společnosti. ODS a ČSSD spolu a už nikdy jinak. Předpokládám, že by to ódésák Doležal s odborným socanem Mládkem mohli protlačit v parlamentu, co říkáte?
   Franta
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data