Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Zítra ráno vstanu a všechno prodám...

Zítra ráno vstanu a všechno prodám...

26.1.2011 18:23

Řádně jsme se poučili, až se vše plně uklidní, doladíme regulaci, bonusy, fiskální a monetární politiku a vrátíme se na jen dočasně přerušenou trajektorii velkého uklidnění a růstu k lepším spotřebitelským zítřkům.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • Skvostný závěr
  27.1.2011 9:57

  Obecné a složité? A není tomu tak? Ale právě, že je. Proměnných je tisíce a šok přijde vždy ze zcela nečekaného směru. A vše se neustále mění, navíc čím dál rychleji, a ekonomické školy mají malou cenu. Ekonomové pouze aplikují minulost na budoucnost a to přece nemůže fungovat. Až někdo předpoví chování hysterické ženy (neboť tak se trhy chovají), pak snad nějaké "odolné systémy" můžou být vytvořeny. Do té doby jsou to jen debaty dokolečka dokola...
  Dan
  • Re: Skvostný závěr
   27.1.2011 21:12

   Hm, ale v paví telce moc žen (potenciálně hysterických) nevidět. Jak označit muže, kteří si jejich absolutní nadvládu nechají líbit? ;-)
   Kalka.
  • souhlas
   27.1.2011 11:48

   nicméně článek hlavu a patu má, a dobře jsem si věci u něj utřídil
   Bo
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data